AKSESUAR

Erkek şıklığı konusunda yenilikçi ürünler sunan W Collection, aksesuar alanında da erkeklerin tam olarak ihtiyacı olan ürünlere yer veriyor. Ofis yaşamında dikkat çekecek ayrıntılar, günlük yaşamda görünümünüzü tamamlayacak tasarımlar ve rahatlıkla konforlu tarzı birleştiren aksesuarlar geniş ürün yelpazesi ile W Collection erkek aksesuarlarında sizleri bekliyor. 

Görüntünüzü Aksesuarlarınız Tamamlasın

Takım elbise denince tartışmasız akla gelen en önemli tamamlayıcı ögelerden bir tanesi kravatlar oluyor. Erkek stilinin anahtar tasarımlarından biri olan kravatlar, hem hediye olarak sevdiklerinize vermek için hem de güçlü bir tarz elde etmek için vazgeçilmez erkek aksesuarlardan birisi olarak öne çıkıyor. Şık bir takım elbise ile tarzınızı yansıttıktan sonra dikkat çekici bir kravatla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Eğer daha farklı bir tarza sahip olmak istiyorsanız özel gecelerde kravat yerine en az onun kadar güçlü olan papyonları tercih edebilirsiniz. Bir takım elbisenin takımlayıcı unsurları bunlarla da sınırlı değil; gösterişli kol düğmeleri ile takım elbisenize şık ve zarif bir dokunuş katabilir ya da ipek mendillerle ceketinizi hareketlendirebilirsiniz. 

Erkek aksesuarı olarak özel günlerde ya da ofis hayatında kullanılan cüzdanlar ve kemerler sayesinde günlük hayatınıza da şık bir hava katabilir, günlük işlerinizi tarzınızdan ödün vermeden tamamlayabilirsiniz. Kaliteli cüzdanlar ya da daha pratik bir kullanım için tercih edilebilecek kartlıklar sayesinde stilinizi şık erkek cüzdan tercihiniz ile de destekleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazeli W Collection kemer koleksiyonu ise mükemmel görünümü yakalamanız için sizi bir adım öne taşıyacak. İster takım elbiselerde görünümüzü tamamlamak isterseniz günlük hayatta hem işlevsel olarak kullanmak hem de tarzınızı güçlendirmek için olsun, uzun yıllar kullanacağınız kaliteli ve şık kemerler W Collection koleksiyonunda bütün ihtiyaçlarınıza özel seçenekler sunuyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 7
643 Ürün