ÇORAP

W Collection'ın çorap koleksiyonu, hem ofis hayatında tarzını ortaya koymak isteyen hem de günlük hayatta gösterişli modelleri seven erkekler için değişik renk ve desende erkek çorapları sunuyor. Çoraplar doğru şekillerde kullanıldığında kıyafeti bir sonraki seviyeye taşıyan önemli bir aksesuar olabiliyor. Özellikle de takım elbise gibi resmi kıyafetlerin altına giyildiğinde çorap seçimleri daha da önemli rol oynuyor. Teni göstermeyen yeterli uzunluktaki çorapların deseni, rengi ve dokusu belirleyici faktörler arasında bulunuyor. W Collection, her kumaş türü ile uyumlu, değişik renk ve desenlerdeki erkek çorap modelleri sunuyor.  

Takımlarınızın Vazgeçilmez Tamamlayıcısı

Takım elbiselerin altında, ayakkabı ile pantolon paçası arasında ortaya çıkan görüntü, eğer isterseniz tüm takımlamanın en dikkat çekici kısmı olabilir. Tercihiniz takım elbiseden yanaysa çorabın rengini takım elbisenin rengi ile uyumlu olacak şekilde seçmeniz gerekir. Örneğin lacivert bir takım elbiseyle lacivert çorap birlikte mükemmel bir uyum yakalayabilir.  Takım elbisenizin rengine uygun çorap seçiminin yanında W Collection'ın özel desenli çoraplar çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda ise çorap seçimlerinizde çok daha özgür davranabilirsiniz. Kot ya da kumaş pantolonun altına isterseniz düz ve sade bir çorap ya da kıyafetinizi daha dikkat çekici kılmak için farklı renkte desenli bir çorap tercih edebilirsiniz. W Collection'dan seçeceğiniz erkek pantolon modelleri ile erkek çorap çeşitlerini takımlayabilir, tarzınızına küçük dokunuşlarla şıklık kazandırabilirsiniz. 

Erkek giyimi konusunda hem vazgeçilmez bir ihtiyaç hem de görünüme tarz katmak için mükemmel bir araç olan çoraplar, W Collection'da özel işçilik ve kaliteli materyallerle sunuluyor. Ayaklarınız için özel olarak tasarlanmış olan merserize pamuk ve polyamid karışımı erkek çorap modelleri, kış günlerinde sizi sıcak tutarken yaz günlerinde ise serin kalmanızı sağlıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
25 Ürün