COVID-19 (Koronavirüs) Hakkında Bilgilendirme

Sevgili W COLLECTION Dostları,

Küresel boyutta içinden geçtiğimiz günlerde siz W Collection Dostları’nın, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını çok önemsiyoruz. Tüm Dünya’da pandemiyi aşmak için süren sağlık mücadelesine destek vererek, çalışanlarımızın ‘Evde Kal’ çağrısına uyabilmesi adına 19 Mart 2020 tarihinde tüm mağazalarımızı kapatma kararı aldık.

14 Nisan 2020 tarihinden itibaren olan online siparişlerinizin iade süresinin de 60 gün olarak belirlendiğini bildirmek isteriz. 

Sevgi ve sağlıkla kalın.

 
İade ve değişim prosedürlerimizle ilgili güncellemeleri aşağıda inceleyebilirsiniz:
- Mağazalarımızdan satın alınan ürünlerin; iade, değişim ve inceleme gibi süreçleri mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. 
- W Collection Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. 14 Nisan 2020 tarihinden itibaren olan online siparişlerinizin iade süreleri 60 gün olarak belirlenmiştir. Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 60 gün (2 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.
- Kozmetik (parfüm), gıda (çikolata, çay, kahve), abiye, iç giyim, mayo/bikini, aksesuar ürünlerinde iade ve değişim yapılamamaktadır.