{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
16

AKSESUAR

FİLTRELE
646 ürün bulundu
SIRALA
646 ürün bulundu

AKSESUAR

Giyimde aksesuar seçimine özen gösteren erkeklerin tercihi olan W Collection; özgün, kaliteli ve modern tasarımlı ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. İş dünyasına hitap eden koleksiyonların vazgeçilmezleri arasında bulunan kravat modelleri, şık ve klasik gömleklerin tamamlayıcısı kol düğmeleri, her tarza hitap eden deri kemerler, deri cüzdan ve bileklikler, mendil ve çoraplar W Collection aksesuar kategorisindeki ürünlerden oluyor.

Sofistike Tasarıma Sahip Kravat ve Kol Düğmesi Çeşitleri

W Collection aksesuar kategorisinin başında gelen ürünler kravat tasarımları oluyor. Çok çeşitli renk tonları ve desenlerle tasarlanan W Collection kravat modelleri mikro fiber kumaş kullanılarak üretiliyor. Kravatın uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına izin veren kumaş yapısı, W Collection’ın yenilikçi ve özgün tasarım anlayışıyla buluşarak erkeklere sofistike ve modern bir görünüm kazandırıyor. İtalyan tasarımına çizgisine sahip, ipek koleksiyon içinde yer alan ipek kravat çeşitleri de aksesuar seçiminde takımını ipekle tamamlamak isteyenlerin tercihi.

W Collection gömlek tasarımlarının bir diğer önemli tamamlayıcısı kol düğmeleri oluyor. Karizmatik ve elegan bir stili benimseyen erkeklerin duruşunu yansıtan kol düğmeleri İtalyan stiline sahip olup, metal ve yarı değerli taş karışımına yer veren tasarımlarıyla öne çıkıyor. Takım elbise ve gömleğe hakim olan renk tonuna göre onlarca farklı seçenek arasından seçilebilen kol düğmesi tasarımları, W Collection markasının yaratıcı ve sofistike anlayışıyla bir araya gelerek göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Aksesuar Seçiminde Deri Hakimiyetini Benimseyenler İçin

W Collection markasının özgün tasarım anlayışı deri malzemesini de aksesuarlar üzerinde ustalıkla işlemesine imkan tanıyor. Deri aksesuarların başında erkek koleksiyonlarının vazgeçilmezi olan deri cüzdan modelleri geliyor. Özel tasarım çizgilerine hakim olan, birinci kalite deri kullanılarak üretilen cüzdan modelleri, W Collection’ın yalın, minimal ve modern çizgisiyle birleşerek stil sahibi erkeklerin tercihi oluyor. Çeşitli pastel tonlarla derinin çok şık bir şekilde işlendiği cüzdanlar ince detaylar ve kusursuz dikiş kalitesiyle adeta erkeğin kimliğini yansıtıyor.

