{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
20

ÇANTA

FİLTRELE (0)
27 ürün bulundu
SIRALA

ÇANTA

Yenilikçi yaklaşımıyla özgün ve şık tasarımlara imza atan W Collection, küçük detaylarda sunduğu ürünlerle fark yaratıyor. W Collection erkek çanta koleksiyonu, stilin ayrıntılarda saklı olduğuna vurgu yapan rafine detayları ile dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı bir çizgiye sahip olan W Collection, moda dünyasının en iddialı anahtar parçalarını sunuyor. Geniş ürün yelpazesine sahip erkek çanta koleksiyonları sayesinde ideal seçim yapma imkanı sağlıyor. Seçkin koleksiyon ürünlerinde evrak ve laptop çantaları ön plana çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. W Collection imzası taşıyan çanta koleksiyonları ile kusursuzluk hissi öne çıkıyor. Erkek çanta tasarımları kalitesi ve herkesin zevkine hitap eden özenli tasarımlarla ideal görünümü tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Güçlü Stilinizi Tamamlayan Erkek Çanta Modelleri

Detaylara önem veren W Collection erkeğinin tercihi olan evrak çantaları, birbirinden farklı tasarımlarıyla özgün seçenekler vadediyor. Bu koleksiyon ayrıca iş yaşamındaki şıklıktan özel etkinliklere kadar birçok farklı alanda kullanılabilecek modeller ortaya koyuyor. Monokrom renklerin ağırlıklı olarak yer aldığı seçkide, özgür ve özgün tasarımlar dikkat çekici bir ayrıntı olarak sunuluyor. Elde rahat bir şekilde taşıma imkânı sağlayan evrak çanta modelleri, W Collection erkek gömlek modelleri ile takımlanarak ofis şıklığının altın anahtarını size teslim ediyor.

Şıklığınızı Taçlandıran Koleksiyon Ürünleri

Birçok farklı stile hitap edecek şekilde hazırlanan erkek çanta tasarımları günün her anında kullanılabilecek geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi W Collection erkeğine ulaştırmayı başarıyor. Ayrıca günlük kıyafetleriniz için tercih edebileceğiniz çanta modelleri, hafif yapısı ile her zaman ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Kalitesi ile göz kamaştıran laptop çantaları ideal ebatları sayesinde pek çok cihazla uyumlu tasarım özelliklerine sahip. Moda eğilimlerine her zaman yön veren tasarım çizgisiyle oluşturulan ve kusursuz işçiliğiyle öne çıkan W Collection erkek çanta seçkisi zamanın ötesinde bir kalite vadediyor. W Collection erkek loafer ayakkabı koleksiyonu ile birlikte takımlama imkânı bulunan laptop çantaları iş hayatında prezentabl görünmenize aracılık ediyor.

Yaşamın Her Anında W Collection Zarafeti

Modern bir stile hitap eden sıra dışı desen ve dokulu tasarımlar ayrıcalıklı tarzınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla erkek aksesuarlarında ön plana çıkan W Collection, çanta modelleri ile kendine özgü tarzını en iyi şekilde yansıtmak isteyen erkeklere pek çok seçenek sunuyor. Duruşundan ve stilinden taviz vermek istemeyen erkeklere hitap eden çanta koleksiyonları çeşitli renk ve desen seçenekleri ile benzersiz bir şıklık vadediyor.

