{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
18

ÇORAP

FİLTRELE
67 ürün bulundu
SIRALA
(67 model gösteriliyor)

ÇORAP

Modaya yön veren W Collection, çorap koleksiyonu ile hem ofis hayatında tarz sahibi olabilir hem de günlük hayatta farklı renk seçenekleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Çoraplar, farklı renk ve desenleri ile doğru bir şekilde kullanıldığında kıyafetleri tamamlayan önemli bir aksesuardır. Özel günlerde ve gün içinde tercih edilen kıyafetin altında kullanılan çoraplar, stili bir üst seviyeye taşıyor. Özellikle takım elbise seven erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan çorap, teni göstermeyen uzunluğu nedeniyle birçok kişi tarafından tarzının bir parçası olarak tercih ediliyor. Zengin renk seçenekleri ile her kıyafete uyum gösteren W Collection çorap koleksiyonu; farklı kumaş, renk ve bedende erkek çorap modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Şık görünümünden ödün vermek istemeyen erkeklere hitap eden W Colleciton çorapları, zarif tasarım ve renkleri sayesinde her görünümde dikkat çekiyor. Erkek modasına yön veren markaların başında gelen W Collection'ın ürünleri, hayatın her anında tercih ediliyor.

Takım Elbiselerin Tamamlayıcı Parçası

Takım elbiselerin altında kullanılan çorap, ayakkabı ve pantolonu tamamlayan bir stil yaratarak takım elbiseyi dikkat çekici hale getiriyor. Takım elbise rengine uygun olarak tercih edilen W Collection çorapları, renk seçenekleri nedeniyle her takım elbiseye uyum göstererek mükemmel bir tarz oluşturuyor. Her yaştan erkeğin tercih edeceği renkler sayesinde çorap modelleri, pek çok farklı tarza kolayca uyum sağlıyor. W Collection erkek pantolon ve erkek ceketinin kusursuz tamalayıcısı olan çorap, stil sahibi erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı haline dönüşüyor. Şık ve zarif stilleri destekleyen çoraplar, uyumlu erkek ceket ve pantolonları ile bir arada kullanıldığında estetik bir görünüm sağlıyor. İş yaşamında ve özel günlerde farklı renk seçeneklerinin olması ise çorap çeşitlerinin sosyal hayatta zevkle kullanılmasına olanak tanıyor.

Günlük Tarzın Vazgeçilmez Aksesuarı Çoraplar

