{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
23

KEMER

FİLTRELE
29 ürün bulundu
SIRALA

KEMER

Mükemmel bir stil, o gün giymeye karar verdiğiniz tüm parçaların birbiri ile uyumlu olmasından geçer. Her bir parçasını özenle tamamladığınız görünüşünüzün dikkat çeken aksesuarlarından biri de kemerlerdir. Doğru bir kemer tercihi tüm kıyafetinizin stil dilini bir anda değiştirebilir. W Collection kemer modellerinin hepsinde bulabileceğiniz şıklık, ister klasik ister sportif bir stile sahip olun, aradığınız tamamlayıcı dokunuşu size sunabilir.

Görünüşünüzün En Önemli Ayrıntısı

Doğru kemer seçiminde kolay kullanım, hareket özgürlüğü sağlaması gibi özelliklerin yanı sıra görünüşünüzü tamamlayacak şıklık ve kalitede olması da önemli bir detaydır. Özellikle stilinize uyum sağlayacak bir kemer seçimi için W Collection modelleri arasından aradığınızı bulabilirsiniz. Özel davetlerde smokin tercihinizi tamamlayan klasik bir kemer, hafta sonu arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eşsiz zamanlarda tercih ettiğiniz spor kıyafetlerinize hareket katan örme bir kemer sizi şıklığınız ile bir adım öne çıkarır. Kemerler, tercih ettiğiniz stile göre sizi destekleyen bir aksesuar ya da polo yaka t-shirt modelleri ile takımlandığında dikkatleri üzerine çeken şık bir aksesuar görevi üstlenir. W Collection kemer koleksiyonunda yer alan seçenekler, birçok desende ve farklı tasarımda olup tarzınıza göre tercih etmeniz gereken aksesuarlardır. Kıyafetinizle uyan bir kemer seçimi size moda oyununuzda sayı kazandıran hareketlerden biri olur. Aynı zamanda kemerinizi seçerken boyutlarının da bel ölçünüze göre uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Aksesuarlarınızla Tamamlanan Kemerler

