İptal ve İade Prosedürleri

İptal ve İade Prosedürleri

İPTAL / İADE PROSEDÜRÜ

W Collection online shop sitesinden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, W Collection Online Shop sitesine üye girişi yaparak Müşteri İlişkileri bölümünden Bize Ulaşın linkini kullanarak mesaj konusunu "Sipariş Hakkında" olarak seçerek sipariş numarasını ve iade etmek istediğiniz ürünün ürün kodunu bildirmeniz gerekmektedir. 

W Collection Online Shop sitesinden alınan sezon ürünlerine, W Collection mağazalarından ürün gammı uygun olduğu takdirde renk/beden değişim işlemi yapılabilir.

W Collection mağazalarından alınan ürünler W Collection Online Shop sitesinden değiştirilemez ve iade edilemez. 

W Collection Online Shop sitesinden alınan ürünlerin ödeme iadeleri sadece W Collection Online Shop sitesinden yapılabilmektedir. W Collection mağazalarından ödeme iadesi yapılması mümkün değildir. 

İadeler mutlak surette ürünün orijinal ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ve faturanın aslını göndermeniz gerekmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo ile W Collection Online Shop adresine ulaştırmalısınız. İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderimden yaralanabilmek için UPS kargo şirketine ile geri gönderim yapmanızı ve V20R51 Alıcı Ödemeli Müşteri Numarasını iletmenizi rica ederiz. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. 


İade İşlemleri:

Gelen ürün öncelikle W Collection tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre W Collection’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İptal İşlemleri:

İptal etmek istediğiniz siparişinizi göndermeden önce, W Collection Online Shop sitesine üye girişi yaparak Müşteri İlişkileri bölümünden Bize Ulaşın linkini kullanarak mesaj konusunu "Sipariş Hakkında" olarak seçerek sipariş numarasını bildirmeniz gerekmektedir. İptal işlemleri siparişin gerçekleştiği gün, ve eğer siparişe dahil ürünler kargoya verilmediyse gerçekleştirilebilmektedir. 


İade Adresi:

W Collection Online Shop
Koza Mah. 1673 Sok. No:125
34517 Esenyurt, İstanbul