{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
45

BİLEKLİK

FİLTRELE
SIRALA

Üzgünüz

Aradığınız kriterlere uygun ürün bulunamadı.

BİLEKLİK

Üzerinizdeyken sizin gözünüze de hitap eden stilleriyle W Collection kadın bileklik tasarımları, farklı ve çekici kadın aksesuarları arasında yer alıyor. Katıldığınız etkinliklere uygun, giydiğiniz kıyafetlerle iyi uyum gösteren W Collection kadın bileklik tasarımları, kıyafet takımınızı oluştururken hata yapmanızı neredeyse imkansız hale getiriyor. Farklı stiller sunan W Collection kadın bileklikler, mücevher ve aksesuar koleksiyonunuza dahil olduğunda, her duruma hazırlıklı olmanıza yardımcı oluyor. Metal, kumaş, plastik ve deri gibi çeşitli malzemelerden üretilen W Collection kadın bileklik modelleri, değerli taş, kristaller, metal veya incilerle süslenerek farklı yaşam tarzlarına da hitap edecek şekilde tasarlanıyor.

W Collection Kadın Bileklik Stilleri

Dairesel stile sahip W Collection altın veya gümüş gibi değerli materyallerle üretilen bilezikler, değerli taşlarla da süslendiğinde görünümünüze zarif bir ifade kazandırıyor. Kollarınızı açıkta bırakan elbise modelleriyle tek başına kullandığınızda ya da farklı bileziklerle üst üste taktığınızda harika bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Tek veya çok sıralı bir tasarımla oluşturulan W Collection boncuklu bileklikler, genişletilebilen ve sıkılabilen esnek bir yapı sunuyor. Zincir bağlantılı bileklik modelleri, bağlı olduğu bir kordon üzerine bağlanan esnek yapısıyla zarif zincirlerden kalın stillere kadar çeşitlilik gösteriyor. Değerli metalden üretilen zincir ve bağlantı bileklikler katmanlama yapmanız için mükemmel bir aksesuar halini alıyor. Çeşitli renklerde değerli taşlara sahip olan W Collection bileklik modellerini her iki kolunuza da takarak oldukça şık ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Vintage Bileklik Modelleri

Sevilen ve nostaljik bir çekicilik sağlayan W Collection vintage bileklik modelleri, zincirlerinden tokalarına kadar karmaşık ayrıntılar sunuyor. Vintage bileklik tasarımlarının karmaşık ve eşsiz yapısı, onları, özel ve türünün tek örneği aksesuarlar arasına yerleştiriyor. Kıyafetinizin renkleriye iyi uyum gösteren renk çeşitliliği sunan W Collection vintage bileklik tasarımları, kıyafetinize dilediğiniz dönemin atmosferini ekleyebiliyor.

W Collection el yapımı bileklik modelleri, elle dövülmüş gümüş veya altından şık kombinasyonlardan, boncukların dizilmesiyle oluşturulan zarif tasarımlı bilekliklere kadar çeşitlilik gösteriyor. Özgünlüğü ifade eden benzersiz tasarımlar arasında yer alan W Collection el yapım bileklikler, her stildeki triko kıyafetlerinizle harika takımlar oluşturmanıza imkan veriyor.

Kendinize veya sevdiklerinize hediye almayı zorlaştıran sayısız W Collection bileklik tasarımı arasından kişisel tarzınızı yansıtan ve taktığınızda rahat hissettiren bir model bulabilirsiniz. Kişiliğinizi ve yaşam tarzınızı yansıtan doğru bilekliği seçerken W Collection kadın bileklik tasarımlarının trend stil ve çeşitliliğinden yararlanabilir, aksesuar koleksiyonunuza güncel modaya uygun ve yaratıcı tasarımlar ekleyebilirsiniz.{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }