KEMER

Yalnızca işlevselliği ile değil, aynı zamanda şıklığı ile de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan kemerler, erkek giyimine hareket ve canlılık hatan W Collection koleksiyonunda erkeklerin beğenisine sunuluyor. Erkekler için şık ve temel ürünler tasarlamaya, erkeklerin kıyafet tercihleri ile zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde kendi tarzlarını ortaya koymalarına imkân sağlayan W Collection'ın kemer serisi, geniş ürün skalası ile tarz sahibi erkeklerin öncelikli seçimi haline geliyor.

Şıklığınızın Tamamlayıcısı ve Vazgeçilmezi Kemerler

Kemerler, uzun yıllardır pantolonu toparlayan işlevi ile erkeklerin vazgeçilmez bir aksesuarı olmaya devam ediyor. W Collection'ın çeşitli materyallerden yapılmış kemerleri sayesinde bu ürünün ne kadar yaratıcı şekillerde kullanılabileceği de ortaya konuyor. Koleksiyonda, şık davetler ya da resmi ofis ortamı için tercih edebileceğiniz klasik kemerlere ek olarak günlük hayatta kot ya da keten pantolonlarla tercih edebileceğiniz süet ve spor kemer modelleri de bulunuyor. W Collection'ın kemer koleksiyonunu eşsiz kılan özelliklerinden bir diğeri ise kendi tarzını ortaya koymak isteyen erkekler için sunduğu renk çeşitliliği. Klasik ayakkabı ile uyumlu, gerçek deriden yapılma kemerleri siyah, lacivert, gri ya da taba renkte tercih edebilir, takım elbisenizin şıklığını bu işlevsel aksesuarla tamamlayabilirsiniz. 

Klasik bir takım elbise ile tercih edebileceğiniz klasik kemer modellerine ek olarak kıyafetinize şıklık katmak ve tarzınızı ortaya koymak için baskılı ya da örme kemerler de seçebilirsiniz. W Collection'ın sunduğu kemerler arasında pantolununuzun üst kısmında kendini belli edecek parlak tokalı kemerler ya da daha günlük kullanım için mat tokalı kemerler de bulunuyor. Kemerlerle takımlayacağınız cüzdan, kravat kol düğmesi ve mendil gibi birbirinden çeşitli diğer erkek aksesuar modelleri de ayrıcalıklı fiyatlarla W Collection aksesuar koleksiyonunda tarz sahibi erkekleri bekliyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
14 Ürün