KOL DÜĞMESİ

Şıklığı ince ve zarif dokunuşlarda arayanlar için kendini ifade etmenin en güzel araçlarından biri olan kol düğmeleri, kaliteli ve göz alıcı ürün skalası ile W Collection serisinde sunuluyor. Erkek modasına damgasını vuran ve erkeklere daima yenilikçi ve tarz sahibi ürünler sunan W Collection, bu zarif erkek aksesuarlarında da erkekleri yalnız bırakmıyor. 

Şık Tasarımlı Kol Düğmeleri ile Farklılığı Hissedin

Şık ve resmi erkek giyimi denilince akla ilk gelen aksesuarlardan biri olan kol düğmeleri, W Collection'da tarzınıza uygun olarak çeşitli dizayn ve materyallerle sunuluyor. Erkeğin mücevheri olan bu şık ürünler, W Collection'da metal ya da taşlı olarak tercih edilebiliyor. Şık ve zarif takım elbisenin en güzel tamamlayıcı unsurlarından biri olan kol düğmeleri, kendi tarzını belli ederken bir taraftan kaliteyi yakalamak isteyen erkekler için aksesuar seçimlerinde birinci sırada geliyor. Takım elbiseniz için W Collection'ın sunduğu klasik gömlek çeşitlerinden birini tercih ettikten sonra gömleğinizle uyumlu bir çift metal kol düğmesi ya da taşlı kol düğmesini tercih edebilirsiniz. Ekoseli takım elbise seçiminizin rengine göre siyah ya da lacivert taşlı olarak da tercih edebileceğiniz şık kol düğmesi çeşitleri, kendine olan öz güvenini belli etmek isteyen erkekler için W Collection'da sunuluyor.

Dikkat çekmek isteyen erkeklerin seçimi ise sarı taşlı ya da oval kol düğmesi modellerinden yana oluyor. Hediye olarak verilmek için de mükemmel bir seçenek olan şık kol düğmeleri, özel davetlerde fark yaratmak ya da ofis yaşamlarına renk kazandırmak isteyen erkekler için mükemmel bir aksesuar seçeneği olarak sunuluyor. Takım elbiselerin kollarında parıldayarak giyene uzun yıllar boyunca zarif bir şıklık kazandıracak olan kaliteli kol düğmeleri, W Collection'da ayrıcalıklı fiyatlarla tarz sahibi erkekleri bekliyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
3 Ürün