AKSESUAR

Koleksiyonlarını genç profesyonellerin stil ihtiyaçlarını göz önüne alarak tasarlayan W Collection, detaylara özen gösteren erkeklere birbirinden şık aksesuarlar sunuyor. Zengin aksesuar seçkisi, klasik giyim zevkine hitap eden tasarımlardan spor çizgiler barındıran takılara kadar çeşitlilik gösteriyor.

Sadeliğin ve uyumun öne çıktığı aksesuarlar, kıyafet takımlamalarına kendi stil imzalarını atıyor. Moda ve trendlerin özgün bir bakış açışıyla yorumlanması, kullanıcıların zamansız aksesuar tasarımlarıyla giyimlerini buluşturmalarına yardım ediyor. İpek, gümüş, deri ve doğal taşları ustaca kullanan W Collection, rafine giyim zevklerinden izler taşıyan ve her detayında kaliteyi barındıran aksesuarlarıyla öne çıkıyor. 

Erkek Aksesuarları ile Tüm Gözler Üstünüzde

Profesyonel imajınızı güçlendiren birçok parçanın yer aldığı W Collection aksesuar seçkisi, iş yaşamınızda arzu ettiğiniz şıklığa kolayca kavuşmanızı sağlıyor. Çiçekli, kareli, çizgili, kamuflaj, şal ve kendinden desenli kravat çeşitleri, iş yaşamınızda ve özel günlerinizde uyumu yakalamanızı sağlıyor. İpek kravat modelleri, papyon ve eşarp çeşitleriyle beraber klasik giyiminizi stiliniz doğrultusunda yukarıya taşıyor. Spor detaylarla hareketlendirilen kravat çeşitleri, günlük takımlamalarınız için birçok seçenek sunuyor.

Şıklığınız için her ayrıntıyı düşünen W Collection, birinci sınıf işçilikle hazırladığı deri cüzdan, kemer ve kartlıklarla giyiminizdeki en ufak detayda bile özgün stilinizi gözler önüne sermenizi sağlıyor. Doğal taşların uyumlu renklerinin yer aldığı bileklikler, zarif detaylara sahip kol düğmeleri, kabartma desenlere yer verilen ipek eşarplar, örgü atkılar ve uyumlu renklere sahip mendil çeşitleri, tüm gözleri üstünüze çeviriyor. 

Zamansız motiflerin, detayların ve desenlerin öne çıktığı W Collection outlet erkek aksesuar koleksiyonu, uzun yıllar kıyafetlerinizi takımlayabileceğiniz parçaları bir araya getiriyor. Popülerliğini yitirmeyen şal desenleri, zarif işleme ve taş detaylarına sahip kol düğmeleri ve diğer aksesuarlar, girdiğiniz her ortamı tarzınızla büyülemenizi sağlıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 6
498 Ürün