KEMER

Süet ve deri gibi kaliteli materyallerden üretilen W Collection outlet kemer modelleri, desen ve toka detayları sayesinde takımlamalarınıza sofistike bir dokunuş katıyor. Klasik ve casual pantolon modelleriyle eşleştirebileceğiniz kemerler, profesyonel görünümünüzü şık bir şekilde vurguluyor. 

W Collection kemer seçkisi, genç profesyonellerin sadece iş hayatlarında değil, günlük hayatlarında da stillerini yansıtacak çok sayıda kemer çeşidini bir araya getiriyor. Örgü ya da baskı desenlerle hareketlendirilen klasik kemer modelleri, takım elbise ve business erkek pantolon çeşitleriyle uyum yakalıyor. Koleksiyonda yer alan spor kemer modelleri; günlük pantolon, bermuda, şort ve jean modelleri için şık bir seçim oluyor. Özgün çizgilere sahip kemer modelleri, popülaritesini yitirmeyen desen ve detayları sayesinde uzun yıllar boyunca dolabınızda yer verebileceğiniz tasarımları içeriyor.

Sezonun En Şık Kemer Koleksiyonu

W Collection, her sezon moda ve trendlerden beslenerek hazırladığı özgün kemer tasarımlarıyla koleksiyonunu zenginleştiriyor. Zamansız çizgilerin yer aldığı outlet kemer seçkisi, sezonun en şık kemer modellerinden örnekler sunuyor. Kahvenin çeşitli tonları, bej, antrasit, lacivert, siyah ve taba gibi klasik kemer renklerinin yanı sıra mavi, lacivert, bordo ve yeşil gibi dinamik renklere koleksiyonda yer veriliyor. Tek bir renkten üretilen modellerin yanı sıra uyumlu renkler ve aynı rengin farklı tonlarının yer aldığı tasarımlar, giyiminizde dilediğiniz etkiyi yakalamanızı sağlıyor. 

Deri kemer çeşitlerinde örme ve baskı motifleri sıklıkla kullanılıyor. Daha sofistike bir görünüm arayanlar, benzersiz yüzey dokularına sahip süet kemer çeşitleri içinden seçim yapıyor. Ayakkabı ve cüzdan gibi erkek aksesuar çeşitleriyle uyumlu şekilde tercih edeceğiniz ayrıcalıklı fiyatlara sahip kemerler, dolabınızı çeşitlendirmenize yardımcı oluyor. Zarif dikişleri ve metal toka detayıyla öne çıkan W Collection outlet kemer çeşitleri, şıklığı uzun ömürlü kullanımla buluşturuyor. Kaliteli malzeme seçimi ve özgün detaylar rafine bir giyim zevkine hitap ediyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
5 Ürün