KRAVAT

W Collection outlet kravat koleksiyonu, bir araya getirdiği zamansız tasarımlarla giyimine özgün dokunuşlar yapmayı seven erkeklere hitap ediyor. İpek, mikrofiber ve pamuk gibi kaliteli lifler kullanılarak üretilen kravat çeşitleri, ilk günkü duruşlarını uzun yıllar korumayı başarıyor, zamansız görünümleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor. 

Kamuflaj, çizgi, kazayağı, ekose gibi desenlerle hareketlendirilen kravat çeşitleri, kendinden motifli ya da örgü kravatlarla beraber farklı stillerde gömlekleri mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Sadece klasik gömlek çeşitleriyle değil, spor detaylara sahip modellerle de kullanılabilen kravatlar, günlük giyiminize de şıklık katmayı başarıyor. 

W Collection kravat modelleri, kolay takımlama yapabileceğiniz uyumlu renkleriyle öne çıkıyor. Taba, antrasit, turkuaz, gri, lacivert, mavi ve yeşil gibi erkek modasında popülerliğini asla yetirmeyen renkler profesyonel imajınızı güçlendiriyor, kutlama ve eğlencelerde tüm gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlıyor. 

Farklı Renk, Desen ve Kumaşlarla Kaliteyi Sevenler İçin Şık Bir Koleksiyon

İpeğin asil duruşuna ağırlıklı olarak yer verilen koleksiyon, pratik bir kullanım için mikrofiber ve teknolojik kumaşlara yer veriyor. Klasik haline gelen desenlerin özgün yorumları ve yaratıcı motifler, koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında göze çarpıyor. Uyumlu renklerin yanı sıra aynı renklerin farklı tonlarıyla hareketlendirilen kravat modelleri, takımlamalarınızda sade ve şık bir detay oluyor. 

Daha modern bir görünüm için slim kravat, çarpıcı bir etki için üçgen kravat, sade bir dokunuş için düz kravat modelleri, koleksiyonda kendine yer buluyor. Kravat modelleri, farklı yüzey dokuları ya da örme teknikleriyle hareketlendiriliyor; doğal görünümü pekiştirmek adına ecologic gömlekler, daha modern bir görünüm için desenli slim fit gömlekler en şık tamamlayıcı parçalar oluyor. Farkı şehir ve ülkelerdeki iş toplantılarında şıklığınızı tamamlamak adına easy iron gömlek modelleriyle teknolojik kumaşlardan üretilen kravat çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

W Collection outlet kravat koleksiyonu içinde sunulan zamansız tasarımlar ve özgün desenler, rafine giyim zevklerine sahip erkeklerin günlük, iş ve özel günlerinde kullanabileceği birçok alternatifi barındırıyor. Koleksiyonda kullanılan teknoloji ve işçilik, kravat modellerinin duruşlarını ve ilk günkü görünümlerini uzun yıllar koruyacağının garantisi oluyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 4
370 Ürün