AYAKKABI

Özgün ve zamansız tasarımlarıyla öne çıkan W Collection, farklı stilleri barındıran erkek ayakkabı modelleri ile koleksiyonunu zenginleştiriyor. Bağcık, toka, zımba, püskül ve baskı gibi detaylarla hareketlendirilen modeller, kıyafetleri kendi stillerini yansıtacak şekilde tamamlamaya imkan veriyor. Erkek spor ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra sneaker çeşitleri ile günlük kullanım için birbirinden rahat tasarımlara yer verilen koleksiyon, İtalyan zevkinden izler taşıyan klasik ayakkabı modellerini de barındırıyor. 

Detaylara gösterdiği özenle öne çıkan W Collection, süet ve deri gibi malzemeler kullanarak hazırladığı ayakkabı koleksiyonu sayesinde kendi tarzınızı güçlü bir şekilde vurgulamanıza yardım ediyor. Kanvas pantolon ve dökümlü bir gömlekle birlikte takımlayarak casual şıklığı yakalayabileceğiniz loafer çeşitleri, slim fit jean pantolon ve polo yaka t-shirt'le birlikte spor şıklığı yaşayabileceğiniz deri spor ayakkabılar, güçlü imajınızı kuvvetlendirecek baskı detaylı klasik deri ayakkabı modelleri, günün her saati şıklığınızı tamamlıyor. 

Tarzını W Collection Ayakkabı Modelleri ile Tamamla

Her detayına özen gösterilen W Collection ayakkabı modelleri, kaliteli malzeme seçimi ve birinci sınıf işçiliğinin yanı sıra özgün tasarımları sayesinde uzun yıllar dolabınızda yer alacak modelleri barındırıyor. Ayakkabılar, moda ve trendleri kendi çizgisiyle yeniden yorumluyor, farklı giyim zevkleri için birçok alternatif sunuyor. W Collection ayakkabı koleksiyonu, İtalyan stilinin renklerini ve çeşitliliğini barındırıyor. Taba, siyah ve kahverengi gibi klasik renklerin yanı sıra bordo, krem, lacivert ve antrasit gibi renklere tasarımlarında yer veriyor, aksesuar ve dikiş detayları sayesinde rafine bir görünüm sunuyor. Ayrıntılara verilen önem ayakkabılarla uyumlu erkek çorap çeşitleri ile kendini göstermeyi başarıyor. 

Dolabınıza stilinizi yansıtabileceğiniz uzun ömürlü tasarımlar katan W Collection, outlet ayakkabı çeşitleriyle dolabınızı ayrıcalıklı fiyatlarla farklılaştırmanızı sağlıyor. Baharlık, kışlık ve yazlık birçok şık modeli bulabileceğiniz outlet ayakkabılar, dolabınızı zenginleştirmeniz için beğeninize sunuluyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
49 Ürün