CÜZDAN

W Collection outlet cüzdan koleksiyonu, fonksiyonel ve şık çok sayıda tasarımı giyimine özen gösteren erkeklerin beğenisine sunuyor. Tamamen deri malzeme kullanılarak üretilen ayrıcalıklı fiyatlara sahip cüzdan ve kartlık çeşitleri, iş yaşamında arzu edilen profesyonel görüntüyü pekiştiriyor. 

Her bir detayı özenle işlenen erkek cüzdan çeşitleri, kolay takımlanabilen renk seçenekleri ve sadeliğin ön planda olduğu tasarımlar sayesinde farklı stillere uyum sağlıyor, birçok farklı tarzla rahatlıkla bir araya getirilebiliyor. Kaliteli malzeme seçimi, özenli işçilik ve özgün detaylar dolabınızda uzun süre yer verebileceğiniz aksesuar çeşitleri için stil kodlarını oluşturuyor. Cüzdanınızla uyumlu seçeceğiniz kartlık modeli, profesyonel görünümünüzü pekiştiriyor, kurduğunuz bağlantılarla ilgili bilgi ve kartvizitleri her zaman yanınızda taşımanıza yardım ediyor. 

W Collection ayrıcalıklı fiyatlara sahip cüzdan çeşitleri, özenle işlenen kaliteli deri kullanılarak üretiliyor. İnce dikişleriyle şık bir görünüme kavuşan modeller, stratejik olarak konumlanmış bölmeleri ve gizli cep detayları sayesinde fonksiyonellik kazanıyor. Yanınızda taşımanız gereken kredi kartı, para, kimlik ve kartvizit gibi nesneleri en şık şekilde taşımanıza yardım ediyor. 

Sıradanlığın Çok Dışında Stil Sahibi Erkekler İçin Cüzdan Koleksiyonu

Kahverengi, siyah, taba ve lacivert gibi popülerliğini yitirmeyen renklere yer verilen cüzdan koleksiyonu, uyumlu renklerin kullanıldığı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Lacivert, taba ya da yeşil gibi renkler kahverengi ve siyahla uyum sağlayacak şekilde kullanılıyor, cüzdan ve kartlık tasarımları daha sofistike bir görünüme kavuşuyor. 

Özenle işlenen dikişlere sahip modeller, profesyonel görünümünüzü pekiştiriyor. Tasarımlar örgü, dikiş ve logo gibi detaylarla hareketlendiriliyor. Uyumlu astar rengiyle şıklığı tamamlanıyor. Ayakkabı ve kemerle uyumlu olarak tercih edeceğiniz W Collection outlet cüzdan ve kartlık çeşitleri, stilinizi özgün ve yaratıcı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Sıradanlıktan uzak tasarımlar, takımlamalarınıza modern ve şık bir dokunuş katıyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
3 Ürün