EŞARP

Geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan W Collection, giyimine özgün bir dokunuş yapmak isteyen erkekler için zamansız desenlere sahip eşarp çeşitleri sunuyor. Uyumlu renkleri ve göz alıcı desenleriyle öne çıkan erkek eşarp çeşitleri, üst düzey kalitede malzeme ve işçilikleriyle göz dolduruyor. 

Farklı giyim zevklerine sahip erkekler için birbirinden şık ve kullanışlı alternatiflerin yer aldığı W Collection erkek aksesuar çeşitleri, üst düzey kalitede malzemeler kullanılan eşarp modelleri ile öne çıkıyor. Büyük bir titizlikle dokunan modeller, özel baskı teknikleri kullanılarak desenlendiriliyor. Kalitesinin bir işareti olan özel dikiş detayı, zamansız desenleri ve titiz dokumasıyla beraber uzun ömürlü bir kullanımı kullanıcılarına sağlıyor. Sadeliğin, zarafetin ve rafine zevklerin bir bileşimini sunan koleksiyon, dört mevsim tercih edilebilecek ipek eşarp çeşitleri sayesinde kıyafetleri stilinizi yansıtacak şekilde tamamlamanın farklı yollarını sunuyor. Renklerin uyumu ve farklı baskı teknikleri kaliteyi üstünüzde taşımanızı sağlıyor. 

Farklılığı Seven Erkekler İçin Özel Tasarımlı Eşarp Koleksiyonu

W Collection, giyimiyle fark yaratmayı seven erkekler için özel tasarım eşarp çeşitlerine ürün skalasında yer veriyor. Renklerin zarif uyumuna yer verilen floral desenlerin yanı sıra sadeliği sevenler için minimal desenler, daha baskın bir görünüm için geometrik desenler koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Kabartmalı desenlerin kullanıldığı ipek twill eşarp çeşitleri, renk geçişlerinin yanı sıra yüzey dokusundaki değişimler sayesinde farklı bir görünüm yakalıyor. Parlak yüzey dokusuyla öne çıkan ipek saten eşarplar, kendi zevkinizi giyiminize taşımanız için size yardımcı oluyor. Zengin renk alternatifleriyle öne çıkan koleksiyon, özgün desenleri sayesinde çok daha şık görünmenizi sağlıyor. 

Zamansız desenlerle şekillendirilen birbirinden şık eşarp modelleri, outlet erkek aksesuar çeşitleri içinde çok daha uygun fiyatlara sunuluyor. Siz de W Collection outlet ürünlerini yakından takip ederek kaliteli ve şık modellere uygun fiyatlara sahip olabilir, giyiminize renk katabilirsiniz. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
73 Ürün