CEKET

Baş döndürücü ve iz bırakan tarzı ile W Collection outlet erkek ceket modelleri, her sezon kullanımınıza uygun seçenekler içeriyor. Ekose ve düz kumaşlarla tasarlanmış ceket modellerinin yanı sıra örme dokulu ceket modelleri de imza niteliğinde bir etki yaratıyor. Ceket çeşitlerinin diğer W Collection markalı ürünlerle sağladığı mükemmel uyum günün her saatinde ve tüm sosyal yaşam alanlarında rahatlıkla takımlama yapabilmenize olanak sağlıyor. 

Klasik giyim tercihlerine uyum sağlayan, yün kumaş ve tam astar ile tasarlanan mono yakalı ceket modelleri, modern ve şehirli erkeğin güçlü stilini yansıtıyor. Çift yırtmaçlı olarak tasarlanan erkek ceket modeli, kolay cep kullanımını destekleyerek konforlu bir giyim deneyimi yaşatıyor. Kravat, ipek mendil gibi farklı aksesuarlar ile zenginleştirebileceğiniz slim fit ceket modelleri, erkek vücuduna kusursuz uyum gösteren bir kalıpla tasarlanıyor.  

Sezonun En Şık Tasarımları W Collection'da

Yarım astarlı olarak tasarlanan mono yakalı slim fit erkek ceket modelleri, sportif kullanımı ile öne çıkıyor. Yün ve polyamid materyal ile tasarlanan ceket çeşitleri, yumuşak ve konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. Yalın bir şıklık içeren erkek ceket modelleri, W Collection outlet koleksiyonunda geniş yer tutuyor. Triko yelek, hırka ve süveter gibi farklı seçenekler ile zenginleştirebileceğiniz tasarımlar yaşamınızın her alanında sizi kusursuz gösterecek nitelikler taşıyor. 

Ekoseli ceket modelleri, hem günlük hem de sportif kullanımda başarılı bir görünüm sergiliyor. Yün ve pamuk materyaller ile tasarlanan çelik örgü ceket modelleri, yarım astarlı ve mono yakalı tasarımıyla sportif bir görünüme imza atıyor. Çift yırtmaçlı olarak tasarlanan ceketler, hem rahat kullanımda hem de şık görünümde ceketin tasarımına önemli bir katkı sağlıyor. Pamuk, keten ve lyocell malzemeler ile tasarlanan astarsız ürünler, hafif ve kullanışlı olmalarıyla W Collection erkek ceket serisinin en ayrıcalıklı modelleri arasında yer alıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 2
109 Ürün