DIŞ GİYİM

İş yaşamının başarılı genç profesyonellerine erkek giyim ürünleri tasarlayan W Collection, iddialı dış giyim modelleri ile öne çıkıyor. Şıklığınızın tamamlayıcısı otokot, deri mont ve kaban modelleri, hem sportif giyim tarzınıza hem de klasik takımlama tercihlerinize kusursuz bir uyum sağlıyor. Ürünlerin ayrıcalıklı dokuya sahip materyaller ve üst düzey işçilikle üretilmiş tasarımları mükemmel bir stilin altını çiziyor. 

Özel dokuya sahip ayrıcalıklı kumaşlar ile tasarlanan dış giyim ürünleri, W Collection stilini taşıyor. Ürünlerin sıvı geçirmeyen ayrıcalıklı doku özellikleri yağışlı ve serin havalarda konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Otokot ve erkek mont kaban modellerinde tam boy fermuarlı olarak tasarlanan ön kapanış, yalnızca fermuar, düğme ya da her ikisi bir arada olarak dizayn ediliyor. Çift katmanlı kapanış, soğuk ve rüzgarlı havanın mont içerisine girişini engelliyor. 

W Collection Dış Giyim Tasarımları Hem İçinizi Hem de Görüntünüzle Çevrenizi Isıtacak

Dış giyim koleksiyonunda yer alan erkek mont ve kabanlar, diğer W Collection ürünleri ile birlikte mükemmel bir uyum sağlıyor. Takım elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz kaşmir düz klasik palto modelleri, stilinize profesyonel bir şıklık kazandırıyor. Sportif kullanım için de son derece uygun olan kaşe ve yün palto modelleri, yumuşak ve sıcacık dokusuyla ayrıcalıklı bir kullanım sağlıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan ürünler, modanın en trend renk ve modellerinden oluşuyor. 

W Collection markalı erkek giyim ürünleri arasında yer alan şık aksesuarlar takımlamalara kusursuz bir bütünlük kazandırıyor. Fular ve cep mendili gibi zarif detaylar içeren twill eşarp koleksiyonu, klasik takım elbise seçimlerinize kaliteli ve özgün bir hava katıyor. Outlet ürünleri arasında yer alan erkek ayakkabı, kemer ve cüzdan gibi ürün grupları, çevrenizde şık ve profesyonel bir iz bırakmanız için tasarlanıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
38 Ürün