GÖMLEK

Fark yaratan şık tasarımlarıyla modaya yön veren W Collection, erkek gömlek modellerinde de iddialı tasarımlara imza atıyor. Klasik ve sportif giyim tercihleri ile kusursuz uyum sağlayan erkek gömlek çeşitleri, hava alabilen ayrıcalıklı dokularıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünlerin slim fit, custom fit gibi farklı kalıplarla tasarlanmış olması tüm vücut tipleri ile kusursuz uyum sağlamasına katkıda bulunuyor. Genç profesyonellerin şık ve güçlü görünümlerinin altını çizen W Collection markalı gömlek koleksiyonu, klasik modellerin yanı sıra Fresh Active, Ecologic ve Easy Iron gibi özel serileri de içeriyor.

Spor gömlek çeşitleri arasında sıralanan keten gömlek çeşitleri, ayrıcalıklı dokuları ile özellikle sıcak mevsimlerde benzersiz bir kullanım konforu sağlıyor. Outlet ürün kategorisinde yer alan erkek gömlek çeşitlerini düz ve desenli kravat modelleri ile daha da zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Klasik gömlek modellerini ise W Collection tasarımları arasında yer alan takım elbiseler ve metal kol düğmesi seçenekleri ile bir araya getirerek mükemmel takımlamalar oluşturabilirsiniz. 

Outlet Gömlek Modelleri ile Benzersiz Takımlamalar Yaratın

Sezonun en trend renk ve desenleri ile tasarlanmış W Collection markalı gömlek modelleri; yumuşacık dokuları, vücudu saran şık ve güçlü tasarımları ile genç profesyonellerin giyim tercihlerinde ilk sıralara yerleşmeyi başarıyor. Beyaz gömlek çeşitleri, zarif ve ayrıcalıklı tasarımları ile kaliteli bir stile imza atıyor. Düz renkli ve desenli mavi gömlek modelleri, sportif ve klasik yakalı çeşitleri ile farklı kullanım tercihlerine kolayca uyum sağlıyor. 

W Collection outlet serisinde yer alan tüm ürünler gibi, erkek gömlek modelleri de ayrıcalıklı fiyat seçenekleri ile öne çıkıyor. Gardırobunuza yepyeni bir tarz kazandırmaya yardımcı olan outlet ürünleri, sezonun en yeni tasarımlarından oluşuyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 3
249 Ürün