PANTOLON

Erkek giyiminin esas elemanlarından biri olan erkek pantolon çeşitleri, W Collection uzmanlığında yepyeni bir stil kazanıyor. Genç profesyonellerin günlük ve hafta sonu giyim ihtiyaçlarına şık bir biçimde cevap veren pantolon modelleri, klasik ve sportif ürünlerden oluşuyor. Ürünler, ayrıcalıklı dokuya sahip yün, viskoz ve elastan gibi konforlu ve kullanışlı materyaller ile üretiliyor. Kumaş pantolon modellerinin yanı sıra kullanışlı jean pantolon çeşitleri de günün her saatinde keyifle kullanabileceğiniz ve konforunuzu ön planda tutan üstün nitelikler taşıyor. 

Tüm pantolon modelleri ile rahatlıkla bir arada kullanabileceğiniz deri kemer çeşitleri, W Collection outlet pantolon koleksiyonuna keyifle eşlik ediyor. Slim fit kalıp ile tasarlanmış erkek pantolon modelleri, vücudunuzu özenle saran göz alıcı bir görünüm taşıyor. Karizmatik ve güçlü genç profesyonelleri hem iş hem de günlük yaşamda estetik bir biçimde destekleyen pantolon tasarımları, W Collection markalı gömlek ve triko çeşitleri ile şık bir biçimde bir araya geliyor. Outlet serisinde geniş bir ürün skalasına sahip, en trend erkek ayakkabı modellerinden biri olan loafer tipi ayakkabılar trend pantolonlar ile kusursuz bir takımlama sergiliyor. 

Tarz Sahibi Erkekler İçin Birbirinden Göz Alıcı Pantolon Modelleri

Düz ve kendinden desenli kumaşlar ile tasarlanmış klasik pantolon modelleri, W Collection erkek pantolon koleksiyonunda önemli bir yer tutuyor. Sezonun en trend pantolon modelleri, ayrıcalıklı fiyat seçenekleri ile outlet koleksiyonunda genç profesyonellerin beğenisine sunuluyor. Geniş bir beden ölçüsü skalasına sahip outlet erkek pantolon çeşitleri, farklı beden ölçülerine sahip erkekler için mükemmel alternatifler sunuyor. 

Sezon modasının en trend renklerinden ilham alan tasarımlar, W Collection imzalı pantolon çeşitlerine şık ve kaliteli bir dokunuş kazandırıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip kumaş ve jean pantolon modelleri, birçok farklı renk ve model seçeneğine sahip gömlek, triko, t-shirt ve sweatshirt ile bir araya getirilebiliyor. Güçlü bir tarzın simgesi olan chino pantolon modelleri de outlet koleksiyonunda farklı renk seçenekleri ile genç profesyonellerin beğenisini kazanıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 2
102 Ürün