T-SHIRT / SWEATSHIRT

Geniş ürün skalasına sahip W Collection, genç profesyonellerin günlük giyim ihtiyaçları için birbirinden şık ve rahat alternatifleri bir araya getiriyor. Outlet T-shirt / Sweatshirt modelleri, erkeklere dolaplarını kaliteli tasarımlarla zenginleştirmeleri şansı sunuyor. Elastik yapılarıyla kullanıcılarına hareket kazandıran modeller, nefes alan yumuşacık dokuları sayesinde kullanım konforunu üst seviyeye çıkarıyor. Zamansız duruşu pekiştiren özgün desenler, vücuda oturan rahat kalıplar, uzun ömürlü kullanım sunan kaliteli malzeme ve işçilik her zaman mükemmel görünümün anahtarı oluyor. 

W Collection, kolay takımlanabilen ve hayat kurtaran tasarımlara koleksiyonlarında sıklıkla yer veriyor. Siyah ve beyaz tişört gibi temel giyim ürünleri, sade takımlamalar için tercih edilebilen basic tişört modelleri, casual şıklığı yansıtan polo yaka tişört çeşitleri ve rahatlığı şıklıkla buluşturan bisiklet yaka modeller, stilini zahmetsizce uygulamak isteyen erkeklere hitap ediyor. 

Spor ve Şık Görünmeyi Sevenler İçin En Şık Tasarımlar

Malzeme seçiminden dikişlere kadar her detaya özen gösteren W Collection, erkek tişört modelleri ile rahatlığı şıklıkla buluşturuyor. Dört mevsim rahatlıkla tercih edilebilen basic ürünler, sadece bermuda şort ya da jean'le takımlandığında dahi tüm gözleri üstünüze çevirmeyi başaran yazılı ya da desenli modellerle buluşuyor. Günlük giyiminde spor şıklığından vazgeçemeyen erkeklerin kurtarıcı tasarımları, tarzlarını yansıtan sweatshirt ve tişört modelleri oluyor. 

Desenli tişört çeşitlerinde doğal renk geçişlerine ve uyumlu renklere önem veren W Collection, sadeliğin ön planda olduğu baskılı modeller ve cep, düğme ya da logo detaylarıyla hareketlendirilen tasarımları outlet T-shirt / Sweatshirt koleksiyonunda buluşturuyor. Günlük ayakkabı ve pantolon modelleriyle bir araya getirerek spor şıklığı yakalayabileceğiniz modeller, giyiminizi sizi yansıtan detaylarla zenginleştirmenize imkan veriyor. Özgün ve zamansız desenleri yaratıcı ve rahat tasarımlarla bir araya getiriyor, günlük stilinize şıklık katıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
2 Ürün