TAKIM ELBİSE

W Collection outlet takım elbise modelleri, zamansız çizgileri modası asla geçmeyen desen ve renklerle buluşturuyor. Yün, ipek ve keten gibi kaliteli materyallere yer verdiği koleksiyon, rafine görünümden ödün vermiyor. Vücuda oturan kalıpları, özenli dikişleri, cep ve düğme detaylarındaki zarafet ve kaliteli kumaş seçimleri tasarımların uzun yıllar kullanabileceğiniz takım elbise modelleri arasında yer almasını sağlıyor. 

W Collection, farklı vücut tiplerine sahip kullanıcıların kendilerine en uyan takım elbiseyi bulabilmeleri için farklı kalıp seçenekleri sunuyor. Mono yaka ve çift yaka modellerin yanı sıra yakasız seçeneklerle kendilerine en yakışan modeli bulmalarını sağlıyor. Profesyonel görünümlerini vurgulamak için klasik takım elbise, casual şıklığı yakalamaları için spor modellere yer veriyor. Farklı kumaş dokuları ve desenlerle zenginleştirilen koleksiyon, şıklığına özen gösteren erkeklerin tercihi oluyor.

Zamansız Şıklığı Klasik Takım Elbise Modelleri ile Yakalayın

Genç yaştaki profesyonelleri düşünerek koleksiyonlarını hazırlayan W Collection, İtalyan stilinin sade şıklığını özgün yorumlarıyla bir araya getiriyor. Profesyonellerin vazgeçilmezi olan lacivert, mavi ve siyah takım elbise modelleri, stil sahibi erkeklerin stillerini yansıtmalarına yardım eden detaylarıyla öne çıkıyor. Tek renkten üretilen takımların yanı sıra doğal renk geçişlerinin kullanıldığı ya da uyumlu renklerle desenlendirilen alternatifler beğeni topluyor.

W Collection business takım elbise modelleri, klasik kol düğmesi modelleri ile zamansız bir şıklığa bürünüyor. Kolay takımlanabilen modeller, farklı stillerde gömlek ve aksesuar seçimiyle erkeklerin tarzlarını yansıtmalarına imkan veriyor. Tek renkte ya da doğal renk geçişlerine sahip takım elbiseler, desen baskılı mendil çeşitleriyle sofistike bir görünüme kavuşuyor. Çizgili ya da ekose takım elbise modelleri, düz renklerde ipek mendillerle çok daha şık görünüyor. 

Zamansız desen ve çizgilere yer verilen W Collection outlet takım elbise modelleri, rafine zevklere sahip genç profesyoneller için birbirinden şık ve kullanışlı tasarımları bir araya getiriyor. Spor detaylar barındıran genç takım elbise çeşitlerinden ağır klasik takımlara kadar çok sayıda alternatif tarz sahibi erkeklerin beğenisine sunuluyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
89 Ürün