TRİKO

Sonbahar ve kış sezonlarının vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer alan erkek trikoları W Collection outlet koleksiyonunda en ayrıcalıkla çeşitleri ile yer alıyor. Ürünlerin şık ve zarif tasarımları güçlü ve profesyonel genç erkeklere karizmatik bir duruş kazandırıyor. Hem sportif hem de klasik takımlamalar ile birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz triko çeşitleri arasında hırka, triko kazak, yelek gibi birçok farklı ürün modeli bulunuyor. 

W Collection outlet serisinde yer alan triko modellerini, markanın ürün skalasında yer alan spor pantolon çeşitleri ile bütünleştirerek özellikle günlük ve hafta sonu kullanımında mükemmel bir görsellik yakalayabilirsiniz. Klasik pantolon modelleri, chino ve jean pantolon modelleri ile bir arada kullanabileceğiniz balıkçı yaka triko çeşitleri, ayrıcalıklı ve seçkin bir stile damgasını vuruyor. Slim fit ceket çeşitleri ile bir arada kullanabileceğiniz balıkçı ve V yakalı triko modelleri, hem ofis için takımlama seçeneklerinde hem de casual kullanımda kusursuz bir görünüm yaratıyor. 

Erkek Triko Modelleri ile Stilinize Uygun Takımlamayı Yaratın

Sezonun trend renklerinden ilham alan tasarımlara sahip W Collection markalı triko çeşitleri, tek ya da çoklu renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. Trend renklerle tasarlanmış V yakalı ve balıkçı yaka triko seçeneklerinin yanı sıra ürün skalasında polo yakalı triko modelleri de yer alıyor. Sportif ve şık bir görünüm elde etmek için triko modellerini outlet koleksiyonunda yer alan pantolon ve ayakkabı çeşitleri ile bir araya getirebilir, W Collection markalı aksesuarlarla güçlü görünümünüzü destekleyebilirsiniz. 

Outlet erkek triko koleksiyonunda yer alan triko yelek seçenekleri, yumuşak ve ayrıcalıklı dokularıyla soğuk havalarda sizi sıcak tutuyor. W Collection, sezonun en yeni ve en trend ürünlerini, outlet koleksiyonlarında da geniş seçenekli bir ürün skalasında ve ayrıcalıklı fiyatlarla genç profesyonellerin beğenisine sunuyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 2
104 Ürün