{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
92

EŞARP-ŞAL

FİLTRELE
SIRALA

EŞARP-ŞAL

Romantik ve modern desenlerin moda sahnelerindeki zamansız rüzgarı W Collection outlet kadın eşarp-şal seçkisinde de kusursuz silüetler yaratıyor. Feminen çizgileri netleştiren şık aksesuarlar arasında adını ilk sıralarda yazdıran eşarp ve şal tasarımları hem zarif hem de kadınsı tavrıyla öne çıkıyor. Retro-modern dokunuşlarla tasarlanmış özel desenlerin ilham verdiği outlet kadın eşarp ve şal seçkisinde, ipek kumaşların natürel renklerle dansı göze çarpıyor. Hem saç aksesuarı hem de fular olarak değerlendirilen eşarp modelleri, modanın yeni trendleriyle birlikte farklı aksesuar seçenekleri olarak da moda sayfalarında kendine güçlü bir yer ediniyor.

Stilinizi Tamamlayan Nahif Tasarımlar

İpek dokuların hayat verdiği W Collection outlet kadın eşarp serisi, floral desenlerin romantizm dolu gücünden ilham alıyor. Zamansız ve sezonsuz tasarımlar olarak en ayrıcalıklı kadın aksesuarları arasında yer alan eşarp ve şal çeşitleri, göz alıcı parlak renklerin adeta birbiriyle dansını yansıtıyor. Düz zeminler üzerine serpiştirilmiş nahif çiçeklerin adeta canlanmaya hazır bir görünüm sunduğu eşarp modelleri, saç ve boyun aksesuarı olmanın yanı sıra şık birer çanta ve kemer aksesuarı olarak da kabul görüyor.

Kadın triko ve gömlek modellerini şıklığıyla tamamlayan eşarp ve şallar, yumuşacık ve elegan dokusu sayesinde konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Kadın silüetine en çok yakışan tasarımlardan biri olan elbise modelleri de W Collection imzalı outlet kadın eşarp ve şal çeşitleriyle bambaşka görünümlere kavuşuyor. Triko hırka, ceket gibi tamamlayıcı ürünlerle hazırladığınız takımlamalara, kadın outlet eşarp-şal seçkisindeki tasarımlarla güçlü bir tarz kazandırabilirsiniz.

Sıra Dışı Baskılarla Oluşturulan Outlet Kadın Eşarp Ve Şal Koleksiyonu

Sadece alışılmış floral desenlerin olmadığı zengin içerikli koleksiyonda, doğanın cesurca tasarladığı hayvan desenli baskılar ve sürreal görünümler de yer alıyor. Belirli belirsiz fark edilen illüzyon efektli çizgiler giyim stilinde modern ve minimalist sınırlarını net olarak çizen şehirli kadının tarzını belirliyor. Çok yönlü kullanım avantajı sunan outlet kadın eşarp-şal seçkisinde, göz alıcı parlak renklerin yarattığı desenlere holografik formlarda masalsı silüetler eşlik ediyor.

