{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
59

KLASİK AYAKKABI

FİLTRELE (0)
32 ürün bulundu
SIRALA

KLASİK AYAKKABI

Birbirinden kaliteli ve yaratıcı tasarımlar, metropol erkeğinin karşı konulmaz ve özgün tarzını yansıtıyor. W Collection modellerinde öne çıkan seçkin ve zarif stil, günboyu etkili performans göstermenizi sağlarken, çarpıcı form ve dokular ise ruhu olan kreatif konseptler oluşturmanıza olanak tanıyor. Modern ve şehirli erkekler için hazırlanan koleksiyonda alanında bir numara olan moda tasarımcılarının imzası bulunuyor. Canlı ve pastel renkleri çağın dinamizmi ile harmanlayan W Collection, erkekleri bulundukları her ortama pozitif enerjisini yansıtan moda ikonları arasında yer almaya çağırıyor.

Bakış Açısını Değiştiren Estetik Tasarımlar

Son derece pozitif bir görsellik sunan, zemin ve şekil algısında farklı derinliklere ulaşmanızı vadeden outlet erkek klasik ayakkabı modelleri; çift renk, deri ve süet gibi özellikler ile rafine şıklığınızı özgürce yansıtmanızı sağlıyor. Tasarımlardaki özgün detaylar ölümsüz sinema sahnelerinden taşan yenilikçi bir stil ile harmanlanıyor. Outlet erkek klasik ayakkabı modelleri ister sportif giyimde ister iş yaşamında çok farklı ve taze bir şıklık vadeden zengin takımlamalar yapmanıza olanak tanıyor. Modeller modern ve klasik tarzı çağdaş bir lirizm ile bütünlüyor. Modern stilin en güncel örneklerini bulabileceğiniz W Collection modellerini seçerek benzersiz tarzınızı her anın ve zamanın kusursuz şıklığı ile destekleyebilirsiniz. Özellikle Loafer modelleri ile özel günlerde fark yaratan fantastik kodlar oluşturmak son derece mümkün.

Modern ve Birinci Sınıf Outlet Erkek Klasik Ayakkabı Modelleri

Dört mevsim farklı takımlamalar yapabileceğiniz modeller her zaman için cüretkar ve asil bir tavıra sahip. Enerji dolu renkleri zengin form ve stil detayları ile bütünleyen W Collection modelleri arasında süet ve deri, çift ya da tek renk, tokalı ya da tokasız olmak üzere birbirinden farklı ürün çeşitleri öne çıkıyor. Üstün teknoloji ile üretilen modeller uzun süreli performanslar için mükemmel uyum ve denge vadediyor. Ayakkabı modellerindeki üst seviye konfor teknolojisi sayesinde uzun süreli yürüyüşler yapmak sorun olmaktan çıkıyor.

Estetik Dokunuşlarla Harmanlanan Zamansız Şıklık

