PAPYON

Davetlerde erkeklerin bir taraftan zarif ve şık görünüm elde etmek ve diğer taraftan da resmiyetten ödün vermemek için tercih ettikleri papyon modelleri, erkek giyiminde yenilikçi ve kaliteli ürünler sunan W Collection ile fark yaratmak isteyen erkeklerin beğenisine sunuluyor. Her duruma uyum sağlayan ve erkeklerin tarzlarını ortaya çıkarmalarını sağlayan W Collection koleksiyonu, bu tamamlayıcı aksesuar konusunda da erkeklerin tercihi haline geliyor.

Yeni Sezonun En Trend Parçası 'Papyon'

Papyon; resmiyet seviyesi daha yüksek olan davetlerde, kokteyllerde ya da düğünlerde, erkeklerin siyah takım elbise modellerini tamamlamak için ilk tercih ettiği aksesuar çeşitlerinden birisi oluyor. W Collection, giyimin oldukça önemli olduğu davetlerde, erkeklerin şık ve özenli bir görünüm elde etmelerini sağlamak için kaliteli ve zarif papyon seçenekleri sunuyor. Gömleğin yaka türüne göre dar kesim ya da geniş kesim olarak tercih edebileceğiniz papyon türleri, en şık davetlerde bile tarzınızı kaliteli bir şekilde ortaya koymanızı sağlıyor. W Collection serisinden tercih edeceğiniz saten ve siyah papyon modelleri ile sade ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Smokin takım gerektiren özel davetlerde ise şüphesiz ki diğer aksesuarların yanında en fazla tercih edilen erkek giyim ürünü papyonlar oluyor. Bu siyah ve şık kıyafet takımının tamamlayıcı ögesi papyonları bağlama zahmetine katlanmadan kolaylıkla gömleğinizin yakasına iliştirebilir, takımlamanızı küçük fakat etkili bir dokunuşla taçlandırabilirsiniz. Smokin takım modellerinin papyonla birlikte tamamlayıcı ögesi olan smokin kemerleri de W Collection serisinde tarz sahibi erkekleri bekliyor. Kol düğmesi, yaka cebi mendili gibi diğer ögeleri tamamladıktan ve giyiminizi şık ve klasik bir ayakkabı ile takımladıktan sonra geriye düşünmeniz gereken tek bir aksesuar kalıyor. Bu eksikliği W Collection serisinin papyon modelleri ile tamamlayabilir, siz de W Collection'ın yenilikçi ve kaliteli koleksiyonundan faydalanabilirsiniz. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
2 Ürün