W Collection Online Shop’a Özel 400 TL WorldPuan! Üstelik 6 taksit!

W Collection Online Shop’a Özel 400 TL WorldPuan! Üstelik 6 taksit!

· World Mobil kampanyası kapsamında 5 - 19 Şubat 2024 tarihleri arasında www.wcollection.com.tr ve W Collection Mobil Uygulaması’ndan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 4.000 TL ve üzeri alışverişinize 400 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

· Bu kampanya sadece online kanallarda geçerlidir.

· Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.

· Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.

· Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

· Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

· Kazanılan puanlar www.wcollection.com.tr alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

· Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. 

· Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 26 Şubat 2024 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 27 Mart 2024’tür. Kullanılmayan puanlar 28 Mart 2024'te geri alınacaktır.

· Business kartlar, eco kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

· Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

· Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 6 taksit seçeneği sunulmaktadır.

· Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Vakko Tekstil Ve Hazır Giyim San. İşletmeleri A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

· Yazım hataları bağlayıcı değildir.

· Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 5-19 Şubat 2024 tarihleri arasında, Bankalara ait fiziki ve sanal POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207