{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "W Cards" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam

World Mobile özel 750 TL ve üzeri W Collection online mağaza alışverişinize 100 TL Worldpuan!


Kampanya Koşulları; World Mobil kampanyası kapsamında 29 Nisan - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.wcollection.com.tr’den ve WCollection mobil uygulamalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

  1. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir
  2. Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
  3. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
  4. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Haziran 2022 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Temmuz 2022’dir.
  5. Kullanılmayan puanlar 8 Temmuz 2022'de geri alınacaktır.
  6. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  7. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 6 taksit seçeneği sunulmaktadır. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Vakko Tekstil Ve Hazır Giyim San. İşletmeleri A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
  8. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 29 Nisan - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS'lardan toplanacaktır.Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz. https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207