Yardım

 • Ürünü iade ederken kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

  İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile W Collection iade adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

  Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 • İptal işlemini nasıl yapabilirim?

  Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi iletmek için yardım menüsü altında bulunan e-posta destek bölümünden veya 0 212 483 33 33 numaralı müşteri ilişkileri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • İademi hangi adrese göndereceğim?

  Ürünlerinizi aşağıdaki iade adresimize göndermeniz gerekmektedir.


  Ücretsiz Gönderi Kodları:

  Yurtiçi Kargo İade Müşteri Kodu: 466946081


  İade Adresi:

  W Collection Online Shop
  Koza Mah. 1673 Sok. No:125 34517 Esenyurt, İstanbul

  Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 • Exchange Card nedir?

  Exchange Card, mağazalarımızı iade ve değişim işlemleri için ziyaretiniz sırasında,  iade veya değişim işlemlerinin  yapılamaması halinde, (örneğin; değişim için farklı bir ürün alternatifi beğenmediğinizde veya talep ettiğiniz ürün bedeninin stokları tükendiğinde) sizlere verilen ve ilgili ürünün ücretine ait tutarın yüklenmiş olduğu para kartıdır.

  - Geçerliliği 1 yıldır.
  - Güncel kart tutarı mağazalarımızdan öğrenilebilir.
  - Exchange Card, yalnızca Vakko kuruluşlarına ait mağazalarda geçerlidir. Online Shop’ta geçerli değildir.

 • İade veya değişim işlemini nasıl yapabilirim?

  ÜRÜN DEĞİŞİMİ

  W Collection Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte W Collection mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

  Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.

  Ürün değişimi için ürünün sevk irsaliyesi,  faturası veya değişim kartı ile birlikte başvurulması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

  Kozmetik (parfüm), gıda (çikolata, çay, kahve), abiye, iç giyim, mayo/bikini, aksesuar ürünlerinde değişim yapılamamaktadır.


  ÜRÜN İADESİ

  W Collection Online Shop'tan satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz. Ürünlerin iade kabul işlemi mağazalarımız, iade işlemi ise Online Shop birimimiz tarafından 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

  Ürün iadesi için ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması,  kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

  Kozmetik (parfüm), gıda (çikolata, çay, kahve), abiye, iç giyim, mayo/bikini, aksesuar ürünlerinde iade yapılamamaktadır.

  Debit (hesap) kartlar ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.  İADE GÖNDERİM


  Ücretsiz Gönderi Kodları:

  Yurtiçi Kargo İade Müşteri Kodu: 466946081


  İade Adresi:

  W Collection Online Shop
  Koza Mah. 1673 Sok. No:125 34517 Esenyurt, İstanbul

  Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.


  ÖNEMLİ NOT

  W Collection kuruluşlarına ait mağazalardan alınan ürünler W Collection Online Shop sitesinden değiştirilemez ve iade edilemez.
  Online sayfamızda Outlet bölümünden alınan ürünlerin değişimi veya iadesi sadece Vakko Outlet mağazalarımızdan yapılabilir. Outlet ürünlerimizin hediye paketlerine outlet değiştirme kartı konulmaktadır.
  Online sayfamızda sezon bölümünden alınan ürünlerin değişimi ve iadesi sadece sezon mağazalarımızdan yapılabilir.

 • İade/iptal ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

  Ürünün durumunun iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre W Collection'ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade talebiniz onaylandığında ve kredi kartınıza ürün tutarı iade edildiğinde ise sizlere e-mail kanalıyla bilgilendirme yapılmaktadır.

  İade yapıldıktan sonra tutarın hesaba geçmesi banka tarafından belirlenmektedir. Bu konuda bankanızdan bilgi talep edebilirsiniz.

E-posta DestekW Collection Müşteri İlişkileri, haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt vermektedir..
Destek Hattı : 0 212 483 33 33 Haftanın 7 günü: 09:00-22:00