Yardım

 • Kargom ne zaman ulaşır?

  Siparişiniz kargoya verildiğinde, kargo takip numarası, tarafınıza e-posta ile gönderilmektedir. Kargo harekeketlerinizi, e-postadaki linke tıklayarak ya da Gösterge Paneli/ Hesabım altındaki Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 

  Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 • Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Siparişinizi resimli bir kimlik  belgesi ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

  Ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açarak ürün içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri göndermeniz gerekmektedir.

  Teslimat sırasında bizzat  adresinizde bulunmamanız halinde, siparişiniz, teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

 • Siparişim ben adresimde yokken gelmiş. Siparişimi nasıl teslim alabilirim?

  Siparişlerimizde kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır. Bulunmuş olduğunuz il ve ilçe bilgisine göre UPS Kargo veya Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

  Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda;

  Yurtiçi Kargo ilk teslimattan sonra ikinci kez adresinizi ziyaret etmemektedir. Bu doğrultuda, kargonuzu 3 iş günü içerisinde bulunduğu kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Kargonun teslim alınmaması durumunda, paket tarafımıza iade olarak geri gönderilecektir.

 • Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

  Siparişlere ait adres değişikliği yapılamamaktadır. Dilerseniz, ürününüz kargoya verilmeden Müşteri İlişkileri departmanımızla iletişime geçerek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

 • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

  Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

 • Yurtdışına teslimatınız var mı?

  Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. K.K.T.C de dahil olmak üzere yurtdışına teslimatımız yoktur. 

 • Kargo ücreti ödeyecek miyim?

  Online Shop mağazamızdan yapacağınız 200 TL ve altı alışverişleriniz için kargo ücreti 9,90 TL'dir. 200 TL üstü alışverişler için kargo ücretsizdir.

E-posta DestekW Collection Müşteri İlişkileri, haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt vermektedir..
Destek Hattı : 0 212 483 33 33 Haftanın 7 günü: 09:00-22:00