477 ürün bulundu
Filtre
Kapat
AKSESUAR
477 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

AKSESUAR

W Collection outlet aksesuar koleksiyonu, hayatın her alanında uyumu önemseyen zevk sahibi erkeklerin ruhuna hitap ediyor. Gerek günlük ve iş yaşamında klasik çizginin çok dışına çıkmak istemeyen gerekse sportif görünümü modern ve estetik bir anlayışla benimseyen tüm erkekler için her tarza hitap eden özgün aksesuarlar öne çıkıyor. Derinin hakim olduğu kemer ve cüzdanlar, metal ve değerli taşların kullanıldığı kol düğmeleri, takım elbiselerin en önemli tamamlayıcıları, kravat, çorap ve mendiller, W Collection outlet aksesuar ürünleri arasında.

Derinin Asaletini Yansıtan Kemer ve Cüzdan Tasarımları

W Collection outlet aksesuar tasarımları, birinci kalite deri malzemesini usta bir incelikle işleyerek tarz sahibi erkeklere yalın ve özgün aksesuarlar sunuyor. Klasik ya da sportif duruşlu pantolon modellerine estetik ve karizmatik bir dokunuş yapan deri kemerler, koleksiyonda öne çıkan ürün grubu arasında. İtalyan tasarımına sahip, üstün kalite ve teknolojiyle işlenmiş deri kullanılarak üretilen kemerler, dikişli, baskılı ve klasik olmak üzere deri, nubuk ya da süet şeklinde farklı formlarda sunuluyor. W Collection farkıyla ortaya çıkan tasarımlar yaratıcı ve estetik işlemelerle dikkat çekiyor ve her tarza hitap ediyor.Derinin hakim olduğu bir başka ürün grubu erkeğin kimliğini yansıtan deri cüzdanlar. İtalyan tasarım çizgileri ile dikkat çeken cüzdan modelleri, derinin ince ve profesyonel şekilde işlenerek oluşturduğu estetik ve yalın görüntüye sahiplik ediyor. Farklı renk tonlarıyla sunulan cüzdan tasarımları, dikey örme detaylara sahip çeşitleriyle marjinal bir hava yaratırken düz modeller klasik çizgiyi daha çok yansıtan ürünlerden oluyor. Cüzdanların yanında kredi kartlık olan minimal tasarımlar da W Collection farkıyla çok şık ve kullanışlı.

Klasik Çizginin Modern Aksesuarları: Kravat ve Kol Düğmeleri

Klasik tarzı benimseyen stil sahibi erkeklerin takım elbiselerinde en önemli tamamlayıcı aksesuar kravatlar oluyor. W Collection outlet aksesuar koleksiyonu içinde bulunan kravat tasarımları estetiği vurgulayan yaratıcı desenlerle klasik giyimde farklılık arayan erkeklerin gönlünü fethediyor. Kamuflaj, çiçekli, dalgalı, geometrik, puantiyeli, yuvarlak, çizgili desenli çok çeşitli kravat tasarımlarının yanında mikro kareli ve mikro desenli kravatlar erkeklerin en önemli aksesuarlarında çıtayı yükseltiyor.Şıklığı ve klas duruşu daha da öteye taşımak isteyen erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri de kol düğmeleri. W Collection tasarım anlayışıyla göz alıcı modellerden oluşan aksesuar koleksiyonunda, metal ve yarı değerli taşlar kullanılarak oluşturulmuş çeşitler zevk sahibi erkeklere hitap ediyor. W Collection gömlek tasarımlarıyla kusursuz ve profesyonel bir uyum oluşturan aksesuarlar, klasik çizgiyi modern dokunuşlarla süslemek isteyen tüm erkeklerin tercihi.

Kıyafetlerin Tamamlayıcısı Mendiller

Uyum yaratmada küçük dokunuşların etkisine inanan erkeklerin bir diğer aksesuarı ise mendiller oluyor. W Collection outlet aksesuar koleksiyonunda yer alan ipek mendil çeşitleri, şal desenli, çiçek desenli ya da kuş desenli gibi özgün tasarımları yansıtıyor. W Collection gömlek modellerine sofistike bir dokunuş katan mendiller uyumda estetiği vurguluyor.Bütünsel uyumun daha az görünen ancak en önemli tamamlayıcıları arasında bulunan çoraplar da erkekler için vazgeçilmez öneme sahip. Özellikle takım elbise ve klasik pantolon modelleri ile kusursuz bir uyum oluşturmanın oldukça önemli olduğu çorap detayı, W Collection'ın kaliteli tasarım anlayışıyla anlam kazanıyor. Pantolonlar için ölçülü uzunlukta ve üstün kalite teknoloji kullanılarak üretilen kumaşlar, ayakkabı içinde ayağı gün boyu konforlu hissettiriyor. W Collection outlet aksesuar fiyatları, tasarımda kullanılan materyallere ve modellere göre değişkenlik gösteriyor.