167 ürün bulundu
Filtre
Kapat
GÖMLEK
167 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4

GÖMLEK

Stil sahibi erkeklerin dilinden anlayan, modaya yön veren marka W Collection, outlet gömlek modelleriyle klasik, sportif ve günlük kullanım için birbirinden farklı onlarca seçenek sunuyor. Slim fit, klasik ve custom fit kesimleri ile her yaş ve tarza hitap eden, zengin renk tonlarıyla çok çeşitli takımlamalar yapılmasına imkan tanıyan outlet gömlek tasarımları, konforlu ve esnek hissettiren kumaş yapılarıyla da öne çıkıyor.

Slim Fit Klasik Gömlek Modellerine W Collection Dokunuşu

W Collection outlet gömlek modelleri arasında takım elbise koleksiyonlarıyla takımlanabilen, daha klasik bir çizgiyi yansıtan custom fit kesimli klasik gömlekler yer alıyor. Pamuklu kumaş kullanılarak üretilen gömlekler, yumuşak ve esnek bir his yaratarak gün boyu ferah ve temiz hissettiriyor. Kapalı yaka kesimi ve uzun kol tasarımı ile klasik slim fit gömlek çeşitleri, ceketler ve takım elbiselerle karizmatik bir görünüm sunuyor. Renk tonuna uygun seçilecek W Collection ipek kravat ve deri kemer tasarımları da klasik gömleklerin en önemli tamamlayıcıları oluyor.

Spor ve Modern Görünüm W Collection Outlet Gömlek Çeşitlerinde Bir Arada

Sportif erkek outlet gömlek modelleri arasında ise denim kumaş kullanılarak üretilen tasarımlar oldukça tercih ediliyor. Sportif ceketlerle W Collection jean pantolon ya da chino modellerle estetik ve modern şekilde takımlanabilen gömlekler, modern fit ve uzun kol kesimine sahip. Pamuklu kumaş dokusuyla sağlıklı ve konforlu hissettiren denim gömlek çeşitleri, İtalyan yaka kesimi ve birbirinden farklı desen işlemeleriyle zamansız bir şıklık sunuyor. Denim modellerin yanında keten gömlekler de hem günlük hayatta hem iş hayatında rahat ve modern bir deneyim vadediyor. Spor düğmeli yaka kesimine sahip custom fit kalıbındaki keten gömlekler, klasik çizginin sportif duruşla harmanlandığı modellerden. Klasik küçük yakaya sahip olan modern fit kalıbındaki pamuklu gömlekler de yine sportif gömlek kategorisinde yer alan seçeneklerden. Sportif gömlek fiyatları, kalıpların ve kumaşların çeşitliliğine göre değişkenlik gösteriyor.

Keten ve Pamuk Karışımlı Spor Gömlekler ile Ferah Hissedin

W Collection outlet gömlek çeşitlerinden en çok tercih edilen spor modeller arasında kısa kollu ve desenli gömlekler öne çıkıyor. Birbirinden farklı renk tonlarına ve eskitilmiş desen boyamalarına sahip olan kısa kollu gömlek çeşitleri, pamuk ve keten kumaş karışımı kullanılarak üretiliyor. Pamuğun ve ketenin oluşturduğu sportif ve modern görünüm, aynı zamanda konforlu ve ferah bir giyim deneyimi sunuyor. Custom fit kesimine sahip olan, spor düğme detaylarıyla işlenmiş spor outlet gömlek tasarımları, ister bermuda şortlarla ve sandaletlerle ister jean, chino pantolon ve ayakkabı modelleri ile estetik bir şekilde takımlanabiliyor.