29 ürün bulundu
Filtre
Kapat
PANTOLON
29 ürün bulundu
Sırala
Kapat

PANTOLON

W Collection pantolon modelleri, dış görünümüne özen gösteren stil sahibi kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Şık bir görünüm elde etmenin yanı sıra rahat hissetmenin de öneminin farkında olan kadınlar, gardıroplarında W Collection pantolon çeşitlerine yer açıyor. Bedene tam olarak uyum sağlayan ve kadınların hareket kabiliyetini sınırlandırmayan ürün seçenekleri, birçok kıyafetle takımlama yapılarak işlevsel bir biçimde kullanılabiliyor. Kurumsal iş yerlerinde de çalışan kadınlar tarafından değerlendirilen W Collection imzalı pantolonlar çabasız bir şıklık yakalamayı kolaylaştırıyor. Uzun süre dayanıklılık sunan kumaş malzemelerden üretilen W Collection pantolon modelleri, kıyafet seçimine özen gösteren ve stilini gözler önüne sermekten çekinmeyen kadınların beğenisini kazanıyor.

Kurumsal Hayatta Kadınların Tercihi Kumaş Pantolonlar

W Collection koleksiyonundaki kumaş pantolonlar, çalışan kadınların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Gömlek, bluz ve tunik gibi üst giyim ürünleri ile takımlama yapılarak giyilebilen kumaş pantolonlar, akşam yemeği için özel bir yere gidileceğinde de tercih edilebiliyor. Doğum günü ve mezuniyet partisi gibi çok çeşitli organizasyonlarda ve özel günlerde şık bir tasarım ile giyildiğinde dikkat çeken W Collection kumaş pantolon modelleri, paça formları ve düğme detayları ile ön plana çıkıyor. Kumaş pantolon modelleri arasında bulunan pilili pantolonlar ise ofis ortamında rahatlıkla giyilebiliyor ve çok fazla uğraşmadan şık görünebilmenin mümkün olduğunu gösteriyor. Kolaylıkla giyilip çıkarılabilen W Collection kumaş pantolon seçenekleri, yüksek ve düşük bel olmak üzere ikiye ayrılıyor. Vücut tipine uygun olarak seçilmesi gereken yüksek ya da düşük bel W Collection marka kumaş pantolonların fiyatı, ürünlerde kullanılan kumaş türüne göre değişebiliyor.

Günlük Kullanıma Uygun Olan Jean Pantolon Modelleri

W Collection pantolon modelleri arasından bulunan skinny ve İspanyol paça jean pantolonlar ise gündelik hayatta sıklıkla kullanılıyor. Kadınlar için rahatlık ve pratiklik sağlayan ürün seçenekleri, tişört, tunik, gömlek, bluz ya da blazer ceket seçenekleri ile birlikte giyilebiliyor. Jean pantolon modelleri, kadınların kurtarıcı tasarımları arasında bulunuyor. Özgün detayları ile ön plana çıkan jean pantolonlar, sağlam ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal edilen kumaş dokusu ile kadınların beklentilerini karşılıyor. W Collection güvencesi ile sunulan skinny ve İspanyol paça jean pantolonlar ile sosyal hayatta tarz sahibi görünmek mümkün. Kalıp olarak kadınların vücut ölçülerine uyum sağlayan jean pantolon çeşitleri, kadınların anahtar stil tasarımları arasında bulunuyor. W Collection marka ‌,‌,jean pantolon modellerinin fiyatları, ürünlerin tasarımlarına göre değişiklik gösterebiliyor.