5 ürün bulundu
Filtre
Kapat
SWEATSHIRT
5 ürün bulundu
Sırala
Kapat

SWEATSHIRT

Evdeki rahatlığı sokağa taşıyan W Collection kadın sweatshirt/eşofman seçkisinde zarafetinden ödün vermeyen tasarımlar sunuluyor. Göz alıcı, yalın formlara eşlik eden yumuşacık pamuk dokular gün boyu kendinizi rahat ve özgür hissetmenizi sağlıyor. Modanın kalbinden sokak stiline geçiş yapan sweatshirt ve eşofman modelleri, hem sportif takımlamaları hem de başlı başına yalın bir stili rahatça tamamlıyor. Jean pantolon, şort, etek ya da kapri pantolon modellerini güçlendiren sweatshirt tasarımları, eşofman altı çeşitleriyle gerçek bir hafta sonu stili ortaya çıkarıyor.

W Collection Stilinin Dinamik Tavrıyla Tasarlandı

Konforlu dokuları şık materyallerle bir araya getiren outlet kadın sweatshirt/eşofman seçkisinde kapüşonlu, bisiklet yakalı ve zincir detaylı sweatshirt modelleri dikkat çekiyor. Tek başına başrole aday silüetler sergileyen rahat kesim sweatshirt tasarımlarına, kapüşonlu ya da tam boy fermuarlı hoodie modelleri eşlik ediyor. Hafta sonu stilinizde rahatlık ve şıklığı bir araya getirmek istiyorsanız sweat pantolon modellerini zarif duruşuyla elegan bir tavır sergileyen sweatshirt tasarımlarıyla takımlayabilirsiniz. Tepeden tırnağa konforlu bir şıklık için bu rahat stili kadın spor ayakkabı seçkisinde sunulan sneaker çeşitleriyle tamamlayabilirsiniz. Gri, beyaz, ekru ve bej gibi nötral renklerin tarafsız duruşuyla ayrıcalık kazanan seçkide, kendinizi her ortamda özgür hissettirecek birçok ürün alternatifi bulabilirsiniz.

Rahat ve Stil Sahibi: Outlet Kadın Sweatshirt/Eşofman

Günün herhangi bir zaman diliminde, yürüyüş yaparken ya da koşarken önü tam boy fermuarlı kapanışa sahip kapüşonlu sweatshirt modellerinin rahatlığından yararlanabilirsiniz. W Collection kadın t-shirt seçkisinde sunulan basic t-shirt tasarımlarını fermuarlı sweatshirt modellerinin içinde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Saçlarınızı rüzgarın veya yağışların etkisinden koruyacak kapüşon tasarımı hem dilediğinizde ihtiyacınız olan gizemli alanı hem de fonksiyonel koruma özelliğini bir arada sağlıyor. Bisiklet yakalı sweatshirt modellerine de entegre edilen kapüşonlar ürünlere işlevsel özellik kazandırmanın yanı sıra cool ve havalı bir görünüm de katıyor.

İç mekanlarda ya da dışarıda kullanıma uygun sweat pantolon çeşitlerini, W Collection seçkisinde sunulan outlet kadın sweatshirt/eşofman ürünleriyle takımlayarak ayrıcalıklı bir sokak stili yaratabilirsiniz. Ayarlanabilir bağcıklı kapüşon ve sweat pantolonlarda kullanılan içten ayarlanabilir bağcık detayı ürünleri kolayca kişiselleştirmenize katkı sağlıyor. Önü düğme detaylı ve uzun kollu sweatshirt modelleriyle, hareket ederken ya da dinlenirken sınırsız bir hareket özgürlüğü amaçlanıyor. Üst sınıf materyal seçimleriyle tasarlanmış W Collection outlet kadın sweatshirt/eşofman seçkisinde sunulan ürünlerle sıra dışı bir rahatlığın ve şıklığın tadını hemen şimdi çıkarmaya başlayabilirsiniz.