48 ürün bulundu
Filtre
Kapat
TRİKO
48 ürün bulundu
Sırala
Kapat

TRİKO

Hem rahat hem de şık olmanızı sağlayan yumuşacık trikolar dört mevsim tercihiniz olabilir. İnce dokuları, narin detayları ve şık görünümleri ile hırka, kazak, bluz kesimlerinde sunulan triko ürünler, kadınların ofis stiline de, pazar rahatlığına da eşlik edebilir. W Collection triko ürünleri, genellikle viskoz, polyamid ve polyester karışımı ile dokunur. Kalite, estetik ve konfor sunan tasarımlar her yaştan kadın tarafından hem gündüz hem de gece giyim tercihinde yer alır.

Sade Şıklığı Betimleyen Narin Trikolar

Trikolar genellikle sade tasarımlarla sunulur. Sportif modellerde polo veya yuvarlak yaka ürünler dikkat çeker. Genellikle desensiz olan sportif modellerin, kol veya yaka kısımlarında biye gibi simli ipliklere rastlanabilir. Sportif trikolar, jean pantolon ve şortlarla, denim eteklerle, sigaret pantolonlarla tercih edilebilir. Sneaker ayakkabılar ve stiletto'lar da trikoları tamamlar. Trikoların üzerine alınabilecek denim ceketler, deri montlar, trençkot veya paltolar sportif modellere smart casual bir görünüm katabilir. Uzun kollu, kısa kollu veya kolsuz modeller mevsime göre tercih edilir ve yazlık trikolar da ceketlerle kombinlenerek dört mevsim giyilebilir. Triko hırkaların hem tunik boyunda hem de kısa çeşitleri vardır. Hırkalar, gömlekler, bluzlar veya tişörtlerle giyilebilirken yuvarlak yakalı kimi modeller ise kazak gibi giyilerek gün boyu tek başına kullanılabilir.

Klasik Modellerde Triko Şıklığı

Simli iplikler, ince nakışlar, ufak taş işlemeler ve fitilli dokumalar minimalist tasarımları renklendirir. Hırka, bluz veya ince kazak olarak sunulan klasik modellerde, inciler, kristal taşlar, danteller, simli iplikler, fırfırlı kesimler ve tül detaylar sıklıkla kullanılır. Daha çok ofis şıklığı veya gece giyimi için tercih edilebilecek klasik trikolarda V yakalar ve kayık yaka kesimleri, yuvarlak yakalara göre daha sık yer alır. Kumaş pantolonlar, etekler ve blazer ceketler klasik trikoların vazgeçilmezleri arasındadır. Degrade renk geçişleri, geometrik desenler trikolarda bolca kullanılır. Klasik kesimlere modern görünüm katan ufak dokunuşlar ise trikoları desenlendirir. Dokumadaki desenin yanı sıra desenli düğmeler, broş, kolye gibi eklentiler ile şık görünüm tamamlanır. W Collection seçkisindeki trikolarda cepsiz modeller veya kapalı ceplere sahip tasarımlar öne çıkar.Triko modelleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek dört mevsim tarzınızı rahat ve şık kılabilirsiniz. Nefes alan dokumaları, yumuşacık dokunuşları ve şık görünümleri ile beğeni toplayan kadın trikolar genellikle sade tasarımda, rahat ve regular kesimlidir. W Collection triko ürünleri ile dört mevsim giyilebilen, kullanışlı ve estetik tasarımlara dolabınızda yer açabilirsiniz.