165 ürün bulundu
Filtre
Kapat
KRAVAT
165 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4

KRAVAT

Canlı renk ve desenleriyle dikkat çeken W Collection kravat koleksiyonu, zamansız tasarımlarıyla stiline özgün dokunuşlar yapmayı seven erkeklere hitap ediyor. W Collection kravat koleksiyonu içinde sunulan zamansız tasarımlar ve özgün desenler, rafine giyim zevklerine sahip erkeklerin günlük, iş ve özel günlerinde kullanabileceği birçok alternatifi barındırıyor. Koleksiyonda kullanılan teknoloji ve işçilik, kravat modellerinin duruşlarını ve ilk günkü görünümlerini uzun yıllar koruyacağının garantisi oluyor.

Ofis stilinize şıklık katacak zamansız bir aksesuar olan kravatlar her daim görünümünüze şıklık katacak. İster kravat insanı olun, ister olmayın, dolabınızda sadece birkaç taneye sahip olsanız da hayatınızın önemli anlarında dış görünüşünüzü tamamlamak için kravatlara ihtiyacınız olur. Trendlere ayak uyduran, stilinizle uyumlu bir bütünlük oluşturan ve tarzınızı yansıtan kravatlar, gardırobunuzdaki yerlerini hiçbir zaman yitirmez. Renk, kumaş, desen gibi özelliklere göre farklılık gösteren ve her erkeğe uygun modelleri mutlaka kapsayan W Collection marka kravat modelleri her daim genç profesyonellerin yanında.

Stilize Şıklığın Garanticisi Kravatlar

Modern bir görünüm için slim kravat, çarpıcı bir etki için üçgen kravat, sade bir dokunuş için düz kravat modelleri, koleksiyonda kendine yer buluyor. Kravat modelleri, farklı yüzey dokuları ya da örme teknikleriyle hareketlendiriliyor, doğal görünümü pekiştirmek adına ecologic gömlekler, daha modern bir görünüm için desenli slim fit gömlekler en şık tamamlayıcı parçalar oluyor. Farkı şehir ve ülkelerdeki iş toplantılarında şıklığınızı tamamlamak adına easy iron gömlek modelleriyle teknolojik kumaşlardan üretilen kravat çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Desenli kravatlar ise size daha eğlenceli ve hareketli bir dokunuş sağlayabilir. Düz renkler, simetrik desenler, polka dotlar ve daha fazlasına sahip W Collection marka kravat modellerine koleksiyonunuzda yer vermeniz, neşeli bir çeşitlilik sağlayacaktır. Birkaç tane kravattan oluşan koleksiyonlar tüm hayatınız boyunca katılacağınız iş toplantıları, düğünler, davetler için yeterli olmayabilir. Her daim stilinize uyan ve zamana direnen W Collection marka kravat modelleri ile stilinizi belirleyebilirsiniz.

Görünüşünüzü Tamamlayın

Kendinizi ifade ettiğiniz, trendleri takip eden stillerinizi, W Collection marka kravat modelleri ile tamamlayabilirsiniz. İş yerinizde, toplantılarda size karizmatik ve saygın bir hava katan W Collection marka takım elbiseleri tamamlayan birbirinden farklı ve göz alıcı bir kravat ile görünüşünüzü bütünleyebilirsiniz. Rahatladığınız, arkadaşlarınız ile bir araya geldiğiniz ortamlarda spor bir gömlek ile daha canlı ve neşeli bir kravat tercihi yapabilirsiniz. Bu sayede havanızı tamamen değiştirebilir, insanları moda zevkiniz ile kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Desenler, kravat koleksiyonunuzda ne kadar önemli bir role sahipse üretildikleri malzemeler de sizin için bir o kadar tercih sebebi olabilir. W Collection sayesinde ipek, mikro fiber ve fiber kravatlar ile koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Böylece, gömleğiniz, stilinizin genel hali ya da o günkü ruh halinize göre istediğiniz kumaşı seçebilirsiniz.

Stilinize W Collection Kravat Şıklığını Taşıyın

Stilinize sofistike bir dokunuş sağlayan W Collection marka kravatlar, farklı fiyat seçenekleri ile sizi bekliyor. Kendinize alabileceğiniz ya da sevdiklerinize beğenecekleri hediyeler yaratabileceğiniz, farklı desen, tarz ve kumaştaki kravatları W Collection kravat modelleri arasından kolaylıkla bulabilirsiniz.