61 ürün bulundu
Filtre
Kapat
TAKIM ELBİSE
61 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2

TAKIM ELBİSE

W Collection outlet takım elbise koleksiyonu, kusursuz uyum ve çizginin peşinde olan erkekler için onlarca farklı seçenek sunuyor. Gerek profesyonel ve sade gerek daha sportif ve gösterişli görünmek isteyen erkekler için farklı renk, doku, desen, yaka kesimi ve kalıplarla öne çıkan tasarımlar zamansız bir şıklık yaratıyor.

Klasik Kesimi Modern Anlayışla Harmanlayan Tasarımlar

W Collection outlet takım elbise tasarımları arasından klasik bir çizgiyi takip eden modeller mono yaka kesimleriyle dikkat çekiyor. Sağlam ve tarz sahibi bir duruşu vurgulayan, İtalyan tasarımına sahip klasik takım elbise çeşitleri, yün, ipek, keten gibi kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Çift yırtmaçlı tasarım cepler kullanım kolaylığı sağlarken şıklıkla beraber fonksiyonellikte de öne çıkıyor. Tam astar yapısına sahip olan modeller her vücut formuna kusursuz şekilde uyum sağlayarak ideal bir görünüm oluşturuyor. Mono yaka slim fit klasik kesim takım elbise modelleri, armürlü, ekoseli, çizgili, düz desenlere sahip olup ceket içerisine uyumlu olacak yelek ve kravat çeşitleriyle karizmatik bir şekilde takımlanabiliyor.

Yelekli Takım Elbise Modelleri ile Karakteristik ve Estetik Bir Duruş

W Collection outlet takım elbise modelleri arasında yelekli tasarımlar da bulunuyor. İtalyan tasarım çizgilerinin hakim olduğu yelekli takım elbise ürünleri, ceketin içine giyilebilecek mono yaka ve düğmeli yelekler ile takımlanıyor. Slim fit kesime sahip ceketler, çift düğme detayı ve casual yaka kesimiyle hem spor hem de şık bir görünüm oluşturuyor. Uygun renk ve desen seçiminde bulunularak yapılan doğru W Collection kravat tercihi ise takım elbisenin klasik duruşunun ötesine geçmek isteyenler için seçenekler sunuyor. Yelekli takım elbise modellerinin sıra dışı görünümü W Collection ayakkabı koleksiyonundaki iddialı tasarımlarla da desteklenerek göz alıcı bir uyum oluşturuyor.

Takım Elbiselerin Sportif Çizgilerle Harmanlandığı Tasarımlar

W Collection spor takım elbise modelleri içinde polyester, keten, viskoz ve elastan kumaş karışımıyla üretilen modeller, klasik imajı sportif ve sofistike bir duruşla desteklemek isteyenlerin tercihi oluyor. Mono yaka kesimine sahip olan takım elbiseler, kusursuz şekilde işlenmiş dikişleri, cep ve düğme detayları, kaliteli kumaş seçimiyle casual bir şıklık yaratıyor. Ceketler, uygun kumaş ve renk seçiminin yapıldığı kravatlarla göz alıcı bir uyum oluştururken çift yırtmaçlı kesime sahip modeller ise esnek ve konforlu hareket imkanı sunuyor. Tam astar yapısına sahip spor takım elbise modelleri, erkeğin karakteristik duruşunu karizmatik ve özgün bir tarzla destekliyor. W Collection outlet takım elbise koleksiyonunda yer alan tasarımlar ayrıcalıklı fiyatlarla sunuluyor.