11 ürün bulundu
Filtre
Kapat
SMOKİN
11 ürün bulundu
Sırala
Kapat

SMOKİN

Şıklığı gözler önüne seren smokinler, her erkeğin gardırobunda kesinlikle bulunması gereken elegan parçalardan biri. Klas tarzı ve karakteristik özellikleri ile benzersiz olan smokinler, özel davet ve gecelerde stilinize kusursuz bir şıklık katar. Kalıplarının mükemmelliği, İtalyan çizgilerinin klasik ve zamansız şıklığıyla herkesin dikkatini çeken W Collection marka smokin modelleri, şıklığı ve profesyonelliği bir araya getirerek sizin güçlü bir imaj çizmenizi sağlıyor.

W Collection'ın Özgün Yorumu

W Collection'ın özgün yorumuyla tasarlanmış smokinler, gömlek, papyon ve aksesuarlarla birleşerek tarzınızı ve görüntünüzü ön plana çıkarıyor. Farklı renk, desen ve kumaş seçenekleriyle, kendinize ve zevkinize en uygun smokinleri mutlaka içeren W Collection marka smokin modelleri, işlevsel kullanımı sayesinde de vazgeçilmezlerinizden biri oluyor. Düz renk modelleriyle yalın ve klasik, desenli modelleriyle ise dinamik ve özgür tasarımları stilinizi başka bir bakış açısı ile yukarıya taşıyor.

En Özel Günlerde Şıklığıyla Yanınızda

Giyiminize karakterinizi yansıtan smokinler, özel günlerinize verdiğiniz önemi görünümünüzle ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Ofiste, toplantıda ya da iş yemeğinde de seçkin bir tarza kavuşmanızı sağlayan modeller, özel konforlu kumaşlarıyla içinde rahat olmanızı da önemsiyor. Düz, çizgili ve ekose desenleriyle dikkat çeken takımlar size her mekanda eşsiz bir şıklık sunuyor. Rugan ayakkabılarınız, ipek mendilleriniz ve ata yaka gömleklerinizle klasik ve şık bir tarz elde edip, son dokunuşu papyonunuz ile yapabileceğiniz W Collection smokin, erkek şıklığını yeniden tanımlıyor.

Farklı Yaka Seçenekleriyle Kusursuz Şıklık

Farklı yaka özellikleriyle size özel bir şıklık yaratan smokin modelleri, katıldığınız her organizasyonda gözleri üzerinize çeviriyor. İtalyan asaleti ve zamansız şıklığıyla tarzınızı en üst noktaya çıkaran bu özel tasarımlar, vücut tipinize dikkat ederek tercih yaptığınızda en mükemmel sonuçları veriyor. Boyunuz uzun ise, şal yaka modelini tercih ederek daha dengeli bir görüntü çıkarırken, kısa ve orta boydaysanız klapa bölümünde sivri yaka tasarımları seçebilirsiniz. Vücudunuza uygun smokini seçmenizin ardından giyiminizi gömlek, papyon, mendil, aksesuar ve ayakkabıyla da destekleyerek kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yelek ya da kemerlerden birini de seçebilirsiniz. Ayrıca pantolon askıları, yeleğe alternatif olarak ceketinizi çıkardığınızda klas bir görüntü yaratan aksesuarlar arasında yer alıyor.Siz de aradığınız smokini W Collection markasının zamansız erkek smokin modelleri arasında bulabilir ve görünümünüze klas bir imaj kazandırarak özel günlerde dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. W Collection markası erkek smokin modelleri fiyatları, parçaların tarzlarına ve özelliklerine göre değişir.