17 ürün bulundu
Filtre
Kapat
ETEK
17 ürün bulundu
Sırala
Kapat

ETEK

Özgün stili sayesinde modaya yön veren W Collection, tasarımlarıyla sezon trendlerine zamansız bir kimlik kazandırıyor. Güçlü, zarif ve dinamik W Collection kadını, yaşamın her alanında karakteri ve stiliyle var oluyor. Günlük ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan kadın kıyafet ve aksesuar koleksiyonları sayesinde kadınlar, ofis ve toplantıda güçlü stillerini vurgulayarak herkesi büyülemekle kalmıyor, arkadaşlarıyla dışarıda vakit geçirirken de, ailesiyle bir aradayken de rahatlığın ve şıklığın keyfini çıkarıyor.

Rafine Outlet Kadın Etek Modelleri

W Collection kadın etek koleksiyonu, özgün tasarımların kaliteli malzeme ve işçilikle buluştuğu birçok modeli barındırıyor. A kesim, evaze, lale ve kalem etek gibi birbirinden zarif ve şık modellerin yer aldığı koleksiyon, rafine ve özgün tasarımları sayesinde zamana yenik düşmeyen alternatiflerden oluşuyor. Modası asla geçmeyen tüvit etekler, zarafetiyle büyüleyen midi modeller, romantik fistolu tasarımlar ve diğer alternatifler kendi özgün stilini oluşturmak ve vurgulamak isteyen kadınlara ilham veriyor. Stil sahibi kadınlar, outlet kadın etek koleksiyonu içerisinden seçim yaparak kıyafet dolabını kullanışlı ve özgün tasarımlar ile en ayrıcalıklı şekilde zenginleştiriyor.W Collection koleksiyonları içerisindeki her bir model, kalite ve özenden gelen seçkin bir şıklığı barındırıyor. Mükemmel kalıp ve kesimi sayesinde vücuda tam olarak oturan etekler, kusursuz dikişi ve rafine detayları sayesinde kullanmaktan mutluluk duyacağınız uzun kullanım ömrüne sahip modeller haline geliyor. W Collection’ın abartıdan uzak, doğallığı ve yalınlığı baz alan özgün stili etek tasarımlarının farklı stillere kolayca adapte edilmesine yardım ediyor.

Zamansız Desen ve Detaylar

Maxi, midi ve mini modelleri bulabileceğiniz outlet etek koleksiyonu yırtmaç, pile, cep, düğme, zımba ve diğer detayların özenle kullanıldığı tasarımlardan oluşuyor. Floral desenlerin dinamizmi ekose desenlerin klasik şıklığı ya da geometrik desenlerin modern görünümü koleksiyonda öne çıkıyor. Birbirine zıt ya da uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı modeller, yoğun tempoda yaşayan kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Farklı stilde kıyafet ve aksesuarlarla kolayca takımlanabilen modeller, giyiminizde yapacağınız küçük değişikliklerle toplantı sonrasında arkadaşlarınızla yaptığınız eğlence planına kolayca hazırlanmanıza yardımcı oluyor.W Collection, kendi ayakları üstünde duran güçlü kadınların beğeni ve ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermek adına birbirinden oldukça farklı stilleri özgün kimliğiyle yorumlayarak koleksiyonlarına dahil ediyor. Outlet kadın etek koleksiyonu içerisinde yer alan modern, yalın ve şık tasarımlar arasından seçim yapabilir, kalite, konfor ve şıklığa ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Eskimeyen detay ve çizgileri olan modelleri keyifle kullanabilir, çok yönlü kullanımın ve takımlama kolaylığının tadını çıkarabilirsiniz.