TESLİMAT PROSEDÜRÜ

TESLİMAT PROSEDÜRÜ

Standart Teslimat

Standart gönderim seçeneklerinde, siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. 750 TL ve üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 750 TL altı siparişlerinizde kargo bedeli 39,90 TL'dir.

İadeler, Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile ücretsiz olarak yapılabilir.

30 Gün İçerisinde İade Ve Değişim İmkanı

W Collection Online Shop sitesinden aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi veya faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajının bozulmamış olması, etiketlerinin çıkarılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürünlerinizin iadesini Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Ürün Değişimi

W Collection Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece W Collection mağazalarımızdan yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede gidebileceğiniz herhangi bir W Collection mağazamız bulunmuyor ise, ürünleriniz ile gönderilen sevk irsaliyesinin arka tarafındaki iade formunu doldurarak iade talebiniz için ürünü iade adresimize gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.