46 ürün bulundu
Filtre
Kapat
DIŞ GİYİM
46 ürün bulundu
Sırala
Kapat

DIŞ GİYİM

Dış giyimin en ayrıcalıklı tasarımlarını bir arada sunan W Collection outlet kadın dış giyim seçkisinde, zamansız ve modern silüetlere yer veriliyor. Geçmişten günümüze duruşundan ödün vermeyen trençkot modelleri, sportif takımlamalardan klasiğe varan geniş bir seçkideki birçok tasarımı güçlendiriyor. Cool tavrı ve zamansız moda yolculuğuyla tüm dönemleri etkisi altına alan deri mont ve ceketler de seçkinin ayrıcalıklı tasarımlarından birini temsil ediyor. Birbirinden şık pardösü, yelek ve ceketler, yılın farklı dönemlerindeki iklimsel koşulları karşılayan fonksiyonel detaylarıyla öne çıkıyor. Yün, kaşmir ve kadife dokuların yumuşacık illüzyonlarıyla hayat bulan uzun palto ve kaban modelleri, dış giyim koleksiyonunun en değerli tasarımlarından biri olarak metropol insanının stiline destek sunuyor.

Yumuşacık Montlar Outlet Kadın Dış Giyim Seçkisinde

Soğuk havalara güçlü tasarımıyla karşı koyan dolgulu montlar, sportif duruşu ve casual kullanımdaki konforlu stiliyle göz dolduruyor. Kadın triko koleksiyonunda sunulan yün dokulu ürün modellerini, yumuşacık ve göz kamaştırıcı tasarıma sahip dolgulu montlarla takımlayabilirsiniz. W Collection outlet koleksiyonlarında sunulan pantolon seçkisindeki modellerden, klasik ya da sportif alternatifler tercih ederek stilinize uygun bir görünüm yaratabilirsiniz. Günün farklı saatlerinde ihtiyacınız olan zarif tarzı yaratmak için dolgulu mont ya da deri mont seçeneklerine göz atabilirsiniz. Stilinize göre uzun ya da kısa dolgulu montları, elbise, etek, pantolon, gömlek gibi farklı tasarımları bir araya getiren zarif bir tamamlayıcı olarak değerlendirebilirsiniz. Sıcaklığı daha uzun süre içeride tutan ve dışarıdaki soğuğun içeri girmesini engelleyen fonksiyonel tasarım özellikleri dolgulu montları daha da işlevsel kılıyor. Trend duruşunu hiçbir zaman yitirmeyen bu özgün parçaları outlet seçkisinden ve farklı modeller arasından rahatlıkla seçebilirsiniz.

Klasikten Moderne Elegan Tavrıyla Göz Dolduran Paltolar

Kırlangıç yakalı, üç düğmeli ya da kruvaze kapanışlı manto ve paltolar, W Collection outlet kadın dış giyim seçkisinin en zarif ürünlerini oluşturuyor. Camel, siyah, lacivert, gri gibi basic renk paletiyle tasarlanmış ürünlerde, elegan bir zevki yansıtan yüksek standartlardaki kaliteli detaylar dikkat çekiyor. Yün, kaşmir ve kadife gibi sıcacık hissettiren yumuşak formların eşlik ettiği modeller, klasik giyim tarzından modern stile varan geniş bir alanda modern şehirli insanın beğenisini kazanıyor.

Takım elbiseler, döpiyes ya da sportif tasarımları özgün ve yalın bir biçimde tamamlayan bu zamansız silüetler size kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissettirmeyi başarıyor. W Collection imzalı palto modellerini, günlük kullanımda ya da profesyonel ofis stilinizi tamamlarken tercih edebilirsiniz. Kuşaklı olarak tasarlanmış outlet kadın dış giyim palto seçenekleri pratik kullanım avantajlarıyla da göze çarpıyor. Günün her saatinde kapıdan dışarı çıkarken kolayca elinizin altında bulundurabileceğiniz yalınlıkta tasarlanan modellerle akıllarda iz bırakan bir zarafetin başrol oyuncusu olabilirsiniz.