32 ürün bulundu
Filtre
Kapat
KEMER
32 ürün bulundu
Sırala
Kapat

KEMER

Mükemmel bir stil, o gün giymeye karar verdiğiniz tüm parçaların birbiri ile uyumlu olmasından geçer. Her bir parçasını özenle tamamladığınız görünüşünüzün dikkat çeken aksesuarlarından biri de kemerlerdir. Doğru bir kemer tercihi tüm kıyafetinizin stil dilini bir anda değiştirebilir. W Collection kemer modellerinin hepsinde bulabileceğiniz şıklık, ister klasik ister sportif bir stile sahip olun, aradığınız tamamlayıcı dokunuşu size sunabilir.

Görünüşünüzün En Önemli Ayrıntısı

Doğru kemer seçiminde kolay kullanım, hareket özgürlüğü sağlaması gibi özelliklerin yanı sıra görünüşünüzü tamamlayacak şıklık ve kalitede olması da önemli bir detaydır. Özellikle stilinize uyum sağlayacak bir kemer seçimi için W Collection modelleri arasından aradığınızı bulabilirsiniz. Özel davetlerde smokin tercihinizi tamamlayan klasik bir kemer, hafta sonu arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eşsiz zamanlarda tercih ettiğiniz spor kıyafetlerinize hareket katan örme bir kemer sizi şıklığınız ile bir adım öne çıkarır. Kemerler, tercih ettiğiniz stile göre sizi destekleyen bir aksesuar ya da polo yaka t-shirt modelleri ile takımlandığında dikkatleri üzerine çeken şık bir aksesuar görevi üstlenir. W Collection kemer koleksiyonunda yer alan seçenekler, birçok desende ve farklı tasarımda olup tarzınıza göre tercih etmeniz gereken aksesuarlardır. Kıyafetinizle uyan bir kemer seçimi size moda oyununuzda sayı kazandıran hareketlerden biri olur. Aynı zamanda kemerinizi seçerken boyutlarının da bel ölçünüze göre uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Aksesuarlarınızla Tamamlanan Kemerler

Bir kemer tek başına tüm ilgiyi görünümünüze çekebilme özelliğine sahip olmasının yanı sıra stilinizin de tamamlayıcısı olur. Özellikle bu konuda size destek olması için kemerlerinizi, tercih ettiğiniz diğer aksesuarlar ile bütünleyebilirsiniz. Eğer kemeriniz, W Collection kemer koleksiyonu içinde yer alan ve klasik çizgilere sahip metal aksamların öne çıktığı bir modelse, metal detaylara sahip kol düğmeleri gibi kıyafetinizi tamamlayan aksesuarları tercih edebilirsiniz. Kemer seçimi yaparken ayakkabılarınızla da uyum içinde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu seçim görünümün daha bütünleyici olmasına yardımcı olur ve size şık ve karizmatik bir stil oluşturur. W Collection kemer koleksiyonu içinde pek çok materyale sahip geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. Stilinizi tamamlayacak klasik kemerlerden sportif görünüşünüze dinamizm kazandıracak spor ve süet kemerler ile özel davetlerde giyeceğiniz deri kemerlere kadar ihtiyacınız olabilecek tüm kemer çeşitlerini, İtalyan tasarım çizgileri ile harmanlanmış şekliyle W Collection ürünleri arasından seçebilirsiniz. W Collection kemer fiyatları, üretildikleri malzemelere göre farklılık gösterir. Her tarzın eşlikçisi kemer modelleri dolabınızdaki yerini alarak size kendi tarzınızı ortaya koyma imkanı sağlar.