16 ürün bulundu
Filtre
Kapat
CEKET
16 ürün bulundu
Sırala
Kapat

CEKET

W ‌,Collection kadın ceket koleksiyonu stilinizi özgün bir şekilde yansıtmanız için göz alıcı seçenekler sunuyor. Gündüzden geceye geçişte kullanılabilecek zamansız tasarımlar, güçlü renklerle birleşen minimal formlar, İtalyan çizgilerinde hayat bularak öne çıkıyor. Özel desenlerinin yanı sıra ince işçilikleriyle dikkat çeken kadın ceket modelleri stil sahibi görünümlerde özgünlüğün kapılarını aralıyor. Ofiste, toplantılarda, özel davetlerde tercih edebileceğiniz blazer ceket modeller W Collection ile yeni bir duruş ve çizgi kazanıyor. Göz alıcı takımlamalar için ceketlerinizi etek ve pantolon gibi alt giyim ürünleriyle bir araya getirebilirsiniz.

Minimal Formlu Ceketler

Minimal giyimden hoşlanan kadınların önde gelen seçimleri arasında yer alan tek düğmeli ceketleri isterseniz önü açık olarak da giyebilirsiniz. Hava sıcaklığına bağlı olarak düğmelerini ilikleyerek de değerlendirebileceğiniz ceketiniz, fit kesim özellikleri sayesinde vücudunuza tam oturur. Daha biçimli bir görünüş elde etmenize katkı sağlayan ve W ‌,Collection ceket trendleri arasında ön plana çıkan tek düğmeli modeller cep kesimleriyle de kullanışlılık sağlar. Cep telefonu, cüzdan, anahtarlık ve mendil gibi önemli materyalleri yanınızda bulundurabilmenizi sağlayan tek cepli formlar aynı zamanda estetik bir görsel tasarım unsuru oluşturur.

Ofis Stiline Dinamizm Katan Çift Düğmeli Kadın Ceketleri

İki adet düğmeye yer verilen kadın ceket modelleri kurumsal hayatta şık bir stil için idealdir. İş yaşamınızda değerlendirebileceğiniz bu ceketlerle şirketinizin kurumsal değerlerine uyum sağlayarak zarif bir şekilde sunum yapabilir ya da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Özel günlerde de giyebileceğiniz çift düğmeli kadın ceketleri aracılığıyla modaya uygun bir üst giyim ürününe sahip olursunuz. Oldukça hafif yapıda olan ceketler, pamuklu kumaştan üretilmiş olmaları sayesinde aynı zamanda son derece yumuşak bir dokuya da sahiptir. Hava almanızı sağlayan kumaş özelliğiyle beraber konforlu bir giyim deneyimi yaşarsınız. Farklı eteklerle takımlama opsiyonlarını değerlendirerek dikkat çeken bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz.

Baştan Aşağı Şıklık İçin Takım Ceketler

Aynı renk ve tasarım özellikleri ile tam bir uyum yaratan takım ceketler, W ‌,Collection ceket trendleri arasında beğeninize sunulur. Oldukça sade ve zarif bir görünüm elde ederek dikkat çekmek isteyen kadınların tercih edebileceği ürün opsiyonları arasında bulunan takım ceketler, tamamlayıcı tasarımdaki pantolon ve etek modelleri ile uyum içerisindedir. Takım ceketleri, farklı pantolon modelleri ile renk ve kumaş özelliklerine göre yaratıcı bir şekilde de değerlendirebilirsiniz. W Collection marka ceket fiyatları, kullanılan kumaşa göre değişkenlik gösterirken fit kesimleriyle vücudunuza tam oturarak göze hoş gelen bir görünüm yakalamanız için size yardımcı olur.