131 ürün bulundu
Filtre
Kapat
PANTOLON
131 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3

PANTOLON

Giyimin stil sahibi bir duruşu yansıttığının farkında olan erkeklerin tercihi, yenilikçi ve yaratıcı tasarım anlayışına sahip W Collection koleksiyonları oluyor. En önemli kıyafet kategorilerinden erkek pantolon modelleri de W Collection outlet pantolon koleksiyonunda her tarza uygun olarak sunuluyor. Kalıpları, renkleri ve desenleriyle erkekleri çok daha modern ve şık gösteren pantolon çeşitleri spor ve klasik tasarımlar olarak ayrılıyor, ayrıcalıklı dokuları ve kaliteli materyalleriyle hem günlük yaşamın hem iş hayatının modern eşlikçileri oluyor.

Sportif Pantolonlar W Collection ile Çıtayı Yukarı Taşıyor

Erkeklerin, gerek günlük hayatta gerek iş hayatında yoğun olarak tercih ettiği pantolon çeşitleri arasında spor pantolon modelleri geliyor. W Collection outlet pantolon tasarımları arasında yerini alan sportif pantolonlar pamuk ve elastan kumaş karışımını kullanarak tenin kumaş içinde rahat ve esnek hissetmesine izin veriyor. Slim fit spor pantolon çeşitleri olarak tercih edilen tasarımlar, cep detayları, kusursuz dikiş kalitesi, üstün teknolojili kumaş materyaliyle her yaş ve tarzın beklentisini karşılıyor. Spor modeller arasında birbirinden farklı pastel tonlarda sunulan chino pantolonlar, gabardin kumaştan üretilen ve cep detayları öne çıkan slim fit pantolonlar, denim kumaşla tasarlanan esnek ve rahat jean pantolon modelleri dikkat çekiyor.

Profesyonel Duruşun Kaliteli Eşlikçileri Klasik Pantolon Modelleri

Profesyonel yaşamda ön plana çıkan W Collection klasik pantolon modelleri arasında düz ve kendinden desenli kumaşlar ile tasarlanan pantolonlar yer alıyor. Pamuk, polyester, viskoz, elastan, yün kumaşlar kullanılarak farklı modellerde üretilen outlet erkek pantolon tasarımları slim fit kalıplarıyla vücudu kusursuz bir şekilde sarıyor, estetik ve konforlu hissettiriyor. Farklı renk tonları ve desenleriyle her yaş grubundan pek çok tarza hitap eden klasik pantolon çeşitleri farklı beden ölçülerine göre üretiliyor. Üzerine ceket ve kravat modelleriyle, altına şık ve modern W Collection ayakkabı tasarımlarıyla estetik bir şekilde uyumlanabilen pantolonlar, erkeklerin kimliğini en kaliteli şekilde yansıtıyor.

Klasikte Kadife Tutkusu Olanlar İçin

W Collection outlet pantolon koleksiyonunun dikkat çeken ürünleri arasında kadife klasik pantolonlar bulunuyor. Bilinen klasik anlayışın dışında pamuklu kumaş kullanılarak üretilen kalın fitilli kadife tasarımlar, slim fit kalıpları, ustalıkla işlenen dikişleri ve diğer detaylarıyla klasik çizgi ve sportif duruş arasında kusursuz bir denge yaratıyor. Pastel renk tonlarında sunulan, çok çeşitli tondaki gömlek stilleriyle de kolayca uyumlanabilen modern çizgiye sahip outlet kadife pantolonlar, spor ceketlerle de ideal bir takım oluşturuyor. Aksesuar olarak deri bileklik çeşitleri kadifenin kararlı ve modern duruşunu yalın bir şekilde destekliyor, stil sahibi erkeklere sofistike bir hava katıyor. W Collection outlet pantolon modelleri, ayrıcalıklı fiyat seçenekleriyle iyi giyinmeye önem veren tüm erkeklerin tercihi.