90 ürün bulundu
Filtre
Kapat
PANTOLON
90 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2

PANTOLON

Teknolojik kumaşları, çarpıcı renkleri ve yenilikçi tasarım anlayışıyla iş dünyası ve günlük hayatın trendlerini belirleyen W Collection, modern ve klasik çizgileri harmanlayan erkek pantolon modelleriyle dikkat çekiyor. Basic, chino, cepli jean veya spor pantolon gibi her tarza hitap eden, farklı renk, kumaş ve kalıp çeşitlerine sahip erkek pantolon modelleri, kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Şık ve Modern Bir Duruş İçin W Collection Basic Erkek Pantolon

İtalyan tasarımıyla göz kamaştıran klasik pantolon modelleri arasında W Collection basic yün pantolon çeşitleri bulunuyor. Yün kumaş kullanılarak tasarlanan pantolonlar, dünyada üretilen ilk sentetik lif olan polyamid kumaş ve esneklik sağlayan elastan kumaş içeriğine sahip. Kategoride sunulan basic erkek pantolon modelleri, parlak ya da mat klasik ayakkabılarla ve uyumlu renkteki W Collection gömlek ve ceketlerle mükemmel bir bütünlük oluşturuyor. Her yaşa ve her zevke hitap eden pantolonların konforlu ve esnek olmayı sağlayan özel kesimleri estetik açıdan olduğu kadar işlevsellikte de oldukça başarılı.

Klasik Çizgiden Uzak: Spor Chino Pantolon Modelleri

W Collection erkek pantolon modellerinde en çok tercih edilen tasarımlar arasında chino pantolonlar bulunuyor. Pamuklu kumaş ve keten kumaş kullanılarak üretilen pantolon modelleri, denim ile kumaş pantolon arasında tercih yapmak isteyenlerin gözdesi oluyor. İtalyan tasarım çizgisinin chino kalıbındaki kumaş karışımına yansıtıldığı, spor stile sahip pantolonlar, klasik anlayışın biraz dışına çıkmak isteyenlerin tercihi. Chino pantolon modelleri her zevke hitap eden pek çok pastel renk tonu ile öne çıkıyor. Üzerine kazak, oduncu gömlek ya da tişört giyilerek karizmatik bir uyumun yakalandığı tasarımlar konfor ve şıklıklarıyla da erkeklerin gönlünü kazanıyor.

Konfor ve Stil Peşinde Olanların Tercihi

Günlük hayatın vazgeçilmez giyim kumaşı olan jean, W Collection erkek pantolon koleksiyonlarının da gözdesi konumunda. Slim fit kalıplara sahip jean pantolon modelleri, stil sahibi erkeklerin gardırobunda olmazsa olmazlardan oluyor. Pamuk ve elastan kumaş kullanılarak üretilen jean pantolonlar, W Collection'ın üstün teknolojiiyi harmanladığı kalıp ve işçilikle birleşirken jean konforunu beklentilerin ötesine taşıyor. Her zevke uygun olan ve farklı tonlarda tasarlanan jean pantolonlar çeşitli kemer modelleriyle de takımlanabiliyor. Spor ve rahat kalıplarla üretilmiş olan W Collection erkek jean pantolon çeşitleri, üst giyimde şık ve sportif W Collection ceket çeşitleriyle de göz alıcı bir uyum yakalıyor. W Collection erkek pantolon fiyatları, pantolonun kumaşına, kalıbına ve üzerindeki farklı detaylara göre değişkenlik gösteriyor.