58 ürün bulundu
Filtre
Kapat
AYAKKABI
58 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2

AYAKKABI

Yenilikçi tasarım anlayışını estetik çizgilerle buluşturan W Collection ayakkabı modelleri, karizmatik görünüme baştan aşağı özen gösteren erkeklerin tercihi oluyor. Birbirinden farklı tarzlara hitap eden renk ve modellerin minimal ve modern detaylarla süslendiği ayakkabılar, klasik, sportif ya da günlük giyimi tercih eden herkes için bol seçenek sunuyor. Deri, süet ya da nubuk olmak üzere farklı materyallerle üretimi sağlanan W Collection erkek ayakkabı çeşitleri, görünümüne önem veren erkekleri ayrıcalıklı hissettiriyor.

Klasik Erkek Ayakkabılara W Collection Dokunuşu

Takım elbise çeşitlerinin altına giymek için olmazsa olmaz olarak düşünülen klasik duruşlu erkek ayakkabı modelleri, W Collection’ın modaya yön veren tasarım anlayışıyla beklenenden ötesini sunuyor. Ayakkabılarda İtalyan tasarım çizgisini örnek alan modeller deri materyali ile elegan bir görünüm sunuyor. Kösele tabana sahip baskılı klasik ayakkabılar, burun kısmındaki baskı süsleme detaylarıyla şıklıkta çıtayı yükseltiyor. W Collection rugan smokin ayakkabı tasarımları ise çok daha gösterişli, parlak bir görünüm sunuyor. Klasik tarzların tamamlayıcısı olan, konfor ve şıklıklarıyla ön olana çıkan ayakkabılar hem sade hem şık olmak isteyenlerin tercihi. Klasik ayakkabılarda standardın biraz daha dışını çıkmak isteyen erkeklerin gözde bir diğer modeli de örme monk ayakkabı çeşitleri. Kemer tokalarla süslü detaylar, hasır örme görünümlü deri tabaka nostaljiyle modernliği harmanlıyor.

Sportif Görünüm Sneaker Modelleri ile Tamamlanıyor

Günlük hayatında spor ayakkabıdan vazgeçemeyen erkekler, W Collection erkek spor ayakkabı koleksiyonuyla tarzını tamamlıyor. En çok tercih edilen spor modeller arasında İtalyan tasarım olan deri spor sneakers ayakkabılar bulunuyor. Derinin asil ve modern duruşunu sportif çizgilerle yumuşatan, örme üst yüzeyle marjinal ve klasik duruşu harmanlayan ayakkabı modelleri, konfor ve esneklik vadeden EVA taban özelliğine sahip. Örme sneakers modeller dışında yine EVA tabana sahip farklı renklerdeki deri modeller, tercihe göre hem takım elbisenin hem de jean pantolon ya da şortların altına takımlanıyor.

Minimal ve Konforlu Tasarım Loafer Modelleri ile Öne Çıkıyor

Erkek ayakkabı tasarımları deyince akla ilk gelen modellerden biri de loafer ayakkabılar oluyor. İtalyan tasarım çizgisiyle üretilmiş, deri kösele tabana sahip ayakkabılar süet tasarım detayıyla dikkat çekiyor. Gün boyunca rahatlık ve konforu ön planda tutan, bununla beraber şık ve karizmatik duruştan ödün vermeyen loafer ayakkabı çeşitleri, sportif şıklık arayanların eşlikçisi oluyor. Kıyafet uyumuna göre farklı renklerin tercih edilebileceği ayakkabılar, üzerlerindeki püskül detayıyla da klasik ve nostaljik bir esinti oluşturuyor.W Collection erkek ayakkabı fiyatları, ayakkabının materyaline, modeli ve rengine göre değişiklik gösteriyor. İtalyan tasarım çizgisinden esinlenilerek üretilen ayakkabı çeşitleri, modern ve karizmatik duruştan vazgeçmeyen erkeklerin tercihi oluyor.