İade ve Değişim Prosedürü

İade ve Değişim Prosedürü

W Collection Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ

W Collection Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünün değişim işlemlerini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin değişimi Online Shop birimimiz aracılığıyla yapılamamaktadır.

Ürün değişimi için ürünün faturası veya değişim kartı ile birlikte başvurulması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Satış faturası kurumsal düzenlenen ürün iadelerinde tarafımıza iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir. İade faturası düzenlenmeyen ürünlere işlem yapılamamaktadır.

Kozmetik (parfüm), gıda (çikolata, çay, kahve), abiye, iç giyim, mayo/bikini, aksesuar ürünlerinde değişim yapılamamaktadır.

ÜRÜN İADESİ

W Collection Online Shop sitesinden aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği taktirde, 3 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. İade sürecinizde tarafınıza e-posta ile detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Mağazalarımızdan yapılan iadelerin ödemeleri, Online Shop üzerinden alışveriş yapılan kredi kartına 3 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

Ürün iadesi için ürünün faturasıyla birlikte başvurulması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Kozmetik (parfüm), gıda (çikolata, çay, kahve), abiye, iç giyim, mayo/bikini, aksesuar ürünlerinde iade yapılamamaktadır.

Debit (hesap) kartlar ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.

İADE GÖNDERİM

Ücretsiz Gönderi Kodları:

Yurtiçi Kargo İade Müşteri Kodu: 466946081

MNG Kargo İade Müşteri Kodu: 44971313

İade Adresi:

W Collection Online Shop Koza Mah. 1673 Sok. No:125 34517 Esenyurt, İstanbul

Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

ÖNEMLİ NOT

W Collection kuruluşlarına ait mağazalardan alınan ürünler W Collection Online Shop sitesinden değiştirilemez ve iade edilemez. Online sayfamızda Outlet bölümünden alınan ürünlerin değişimi veya iadesi sadece Vakko Outlet mağazalarımızdan yapılabilir. Outlet ürünlerimizin hediye paketlerine outlet değiştirme kartı konulmaktadır. Online sayfamızda sezon bölümünden alınan ürünlerin değişimi ve iadesi sadece sezon mağazalarımızdan yapılabilir.