159 ürün bulundu
Filtre
Kapat
MENDİL
159 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4

MENDİL

Baştan aşağı mükemmel bir görünümün son dokunuşu için W Collection mendil modelleri ile elegan bir tercih yapabilirsiniz. Bir centilmenin her daim görünüşünü tamamlayan mendiller, moda sahnesindeki zamansız yerini korurken siz de gardırobunuzda birden fazla mendile yer açmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı desenler ile klasiğe bağlı kalmadan stilde oyun değiştirici olarak dikkatleri üzerine çeken mendiller sayesinde tarzınızı hayatın her alanına taşıyın.

Centilmenlerin Cebindeki Şıklık

Erkek modasının her daim en gözde tercihlerinden biri olan yaka mendillerin kullanımı ve seçimi sırasında kararsız kalabilirsiniz. Her kıyafetinize etkileyici bir dokunuş katacak olan W Collection mendil modelleri arasından görünüşünüze hitap eden bir tercih yapabilirsiniz. İtalyan tasarım yaka mendillerin stilinize yapacağı katkı ile dikkatleri üzerinize çekebilir, ofisinizin en iyi giyineni olarak anılabilirsiniz. Küçük bir aksesuar detayı olarak tüm görünümünüze etki eden yaka mendilleri, günlük kullanımda veya en özel gününüzde şık bir tercih olarak değerlendirebilirsiniz. W Collection ceket çeşitleri ile uyumlu mendil modelleri cebinizdeki yerlerini alırken farklı desen ve renk seçenekleri ile istediğiniz stile sahip olmanız mümkün.

Ceketinizin cebinde yerini alan mendiller sayesinde hem sportif hem de klasik görünüşünüzü öne çıkarabilirsiniz. Stiliniz için vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan W Collection mendil fiyatları, farklı desen ve kumaş materyallerine göre değişen seçenekleri ile her erkeğin dolabında yerini almayı bekliyor. Geometrik tasarımlar, polka desenleri ve daha fazlasını W Collection'ın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz. Bir erkeğin önemli stil imzası olan mendiller ile nereye giderseniz gidin stilinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Göz Alıcı İpek, Yün ve Keten Mendiller

Mendil seçiminde en önemli noktaya, yani mendilinizin kravatınızla birebir aynı desene sahip olmamasına dikkat etmelisiniz. Birbiri ile aynı desene sahip kravat ve mendiller yerine, modellerin aralarındaki kontrastı iyi yakalamalı ve uyum içinde ürünler tercih etmelisiniz. W Collection mendil modelleriyle birlikte mükemmel kontrası yakalayacak olan kravat seçenekleri sayesinde doğru bir tercih yapabilirsiniz.

İster günlük kullanımınızda blazer bir ceketin cebinde isterseniz sizi gecenin en şıkı yapacak bir smokinin cebinde, tarzınıza kusursuz son dokunuşu mendiller ile gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımınıza göre W Collection ürünleri arasında tercih edebileceğiniz ipek mendil, yün mendil ve keten mendiller ile kıyafetlerinizde doğru bir bütünlük oluşturabilir veya göz alıcı ve kaliteli ipek mendili ile şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Günlük kullanımda ise desenleri ile öne çıkan keten bir mendili, blazer ceketinizin cebinde bulundurarak şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.