42 ürün bulundu
Filtre
Kapat
CEKET
42 ürün bulundu
Sırala
Kapat

CEKET

Kadın giyiminde güçlü duruş sergileyen W Collection outlet kadın ceket koleksiyonu, modern ve klasik çizgileri bir araya getirerek stil sahibi görünüm sergilemenize imkân tanıyor. Sade ve iddialı dokunuşlar ile çizilmiş tasarımlar nahif ve özgür ruhunu daima güçlü tutan şehirli kadın silüeti yaratıyor. Birbirinden farklı model ve renk çeşitleri ile zenginleştirilen W Collection kadın ceket seçkisi, hem iş hayatına hem de günlük yaşama adapte edilen model alternatifleri ile zarif bir görünüm sergilemenize yardımcı oluyor. Elegan ruhu öne çıkaran dar ve bol kesim kalıplarla bir araya getiren modeller mini, midi ve maksi boy seçenekleri ile ceket kavramına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

W Collection Outlet Kadın Ceket Modelleri

W Collection outlet kadın ceket koleksiyonunda, canlı renklerin hakim olduğu tasarımlar klasik desenli ekose kumaşlarla harmanlanarak güçlü bir duruş sergilemenize yardımcı oluyor. Monokrom renklerin hakim olduğu modeller ise modern ve geleneksel detayların harmanlanması ile stilinize dinamik bir dokunuş katıyor. Önden tek düğmeli, içe dönük ya da şal yaka model seçenekleri başlı başına şıklığın kod anahtarlarını stilinize taşımaya aracılık ediyor. Viskoz, deri, pamuk ve keten ceket seçkileri ile birleştiren tasarımlar, minimalist ve eklektik çizgilerle birlikte sunularak sanat eserlerinden ilham almışçasına şıklık vadediyor.

Günün Her Anına Eşlik Eden Tasarımlar

Her stilin tamamlayıcısı olan outlet kadın ceket modelleri kemerli, kemersiz, gömlek yakalı, şal yakalı, kruvaze yakalı detaylarla harmanlanarak sezonun en trend renkleri ile bir arada sunuluyor. İşleme detayların ön plana çıktığı ceket tasarımları feminen bir görünüme de eşlik ediyor. Spor şıklık arayanların tercihi olan denim ceketler dinamik ve ne istediğini bilen metropol kadınının stilini yansıtıyor. Özel detaylarla süslenen kadın ceketlerini, eklektik ve sofistike tarzı yansıtan W Collection kadın eşarp seçkisi ile takımlayarak modanın özgür stil kodunu yaratabilir ve sezonun en iddialı moda trendlerine sahip olabilirsiniz.

Rafine Detaylarla Dikkat Çeken Stil Nüansları

W Collection outlet kadın ceket seçkisi, günün her saatinde tarzınızı bir üst seviyeye taşıyacak stil kodlarını içeriyor. Özel gecelerin ve toplantıların vazgeçilmezi olan uzun kollu ceketler ince ve şık dokuları ile ne istediğini bilen W Collection kadınının stilini yansıtıyor. Her daim sezonun göz bebeği ve kurtarıcı stillerinden olan ceketler kadın çanta- kemerseçkisi ile takımlanarak modanın nabzını tutmaya devam ediyor. Kalitesini estetik çizgiler ile tamamlayan kadın ceket seçkisi kusursuz görünüm arayan kadınların beklentisini karşılıyor