8 ürün bulundu
Filtre
Kapat
ETEK
8 ürün bulundu
Sırala
Kapat

ETEK

W Collection marka etek modelleri, son trendleri üzerinde taşıyan motiflerin yanı sıra iç açıcı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Kumaş kalitesiyle ön plana çıkan etekler, her zevk ve beğeniye uygun olacak biçimde tasarlanıyor. Hoş bir tarz sunan ve şıklığın yanı sıra rahatlık da vadeden W Collection imzalı etekler, yılın her döneminde göz kamaştırıcı bir tarz yaratıyor. W Collection koleksiyonunda yer alan seçenekler çok sayıda modelden oluşuyor. Dantel baskılı etekler, A kesim etekler, triko etekler ve tüllü detaylara sahip etekler farklı kesim ve model çeşitliliği ile geniş beden aralıklarında sunuluyor.

Her Vücut Tipi ile Uyumlu A Kesim Etek Modelleri

Her vücut formuna oldukça yakışması ile öne çıkan A kesim etek modelleri, rahatlığın ve şıklığın hoş bir birlikteliğini oluşturuyor. W Collection markalı A kesim etekler, yeni sezon için sade bir şıklık ortaya koyarken çiçek desenli etek modelleri de taze ve dinamik bir görünümü üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Dokulu kumaşları ile her mevsime uygun olan ve rahatlığın ön planda olması için nefes alabilen bir kumaş yapısında sunulan W Collection marka A kesim eteklerin fiyatları, ürün modellerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Canlı Renkleri ile Pilise Etek Modelleri

Koleksiyondaki etek seçeneklerinin bir diğerini oluşturan pilise etek modelleri, canlı renkleri ile enerjik ve dikkat çekici bir stilin kapısını aralıyor. Uzun yıllardır her yaştan kadının vazgeçilmez etek modellerinden biri olan pilise etekler, rahat bluz modelleri ile uyum yakalayabiliyor. Esnek bel bölümü ve kıvrımlı kumaş yapısı ile konforlu ve özgür bir tarz yaratan pilise etek modelleri, üzerinde dantel detaylar bulunan tasarımları ile hem sadelik hem şıklık hem de özgün bir duruş vadediyor. W Collection markalı pilise eteklerin fiyatları modellerine göre değişmekle birlikte, tül işlemeli pilise etek seçenekleri de koleksiyonda öne çıkan tasarımlardan oluyor.

Her Daim Popüler Triko Etek Modelleri

Her dönem trend olan ve popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyen bir diğer etek modeli olan triko etekler, W Collection kalitesi ile sunuluyor. Klasik kesim etek modelleri arasında farkını ortaya koyan ve sim detaylı işlemeleri, piliseyi andıran görünümleri, çift bağlama detayları ile adından söz ettiren triko etek modelleri, iddialı bir tarz için uygun oluyor. Özellikle düz renk t-shirt modelleri ile uyumlu olan, çift bağlama detayı sayesinde rahatlık ve şıklık yaratan triko etek modelleri, koleksiyonun öne çıkan tasarımlarından olmayı başarıyor.